mar 18, 2016
1617 Views
Komentáre vypnuté na Pre pravých mužov

Pre pravých mužov

Written by

Muži, technika a drsná príroda, to vždy išlo dohromady. Túto skutočnosť už dvadsaťpäť rokov naplno reflektuje aj firma IBO, s.r.o., ktorá ponúka tie najvyberanejšie produkty pre poľovníkov, lesohospodárov a profesionálnych aj hobby záhradníkov.

 

Záhrada

Pre mnohých sú práce v záhrade relaxom od starostí všedného dňa. Pobyt a robota na čerstvom vzduchu a hmatateľný kus dobre odvedenej práce navodzujú pocity s priam afrodiziakálnym účinkom. Kto aspoň raz vyskúšal aké to je pokosiť záhradu alebo orezať sad plný ovocných stromov, ten určite uzná, že robota pôjde lepšie od ruky aj vďaka kvalitnému záhradnému náradiu. Konkrétne práve pri kosení trávy určite oceníte spoľahlivú benzínovú kosačku s pojazdom, ktorá vám ušetrí námahu a splní do bodky to, čo od nej budete vyžadovať.

 

Poľovníctvo

Nad každým spravodlivým milovníkom prírody a diviny drží ochrannú ruku svätý Hubert, patrón poľovníkov. O svoje pohodlie a výbavu sa však poľovník už musí postarať sám aj prostredníctvom výrobkov z poľovníckej kolekcie známeho eshopu Ibo.sk. Od vnadidiel a vábničiek na zver cez doplnky pre zbrane až po odbornú literatúru a filmy, každý lovec si príde na svoje. Samozrejmosťou je široký sortiment kvalitného poľovníckeho oblečenia a obuvi a keďže pes je verným priateľom aj človeka – poľovníka, nezabudlo sa ani na štvornohých miláčikov. Štýlové píšťalky a ďalšie pomôcky pre výcvik psov hľadajte v poľovníckych potrebách na Ibo.sk.

 

Lesné hospodárenie

Lesy nám slúžia ako zdroj materiálu pre naše domy, ako zdroj paliva pre naše krby a v neposlednom rade plnia tiež rekreačnú funkciu ako miesto oddychu, kam si chodíme dobíjať svoju energiu. Popri tom všetkom by sme však nemali zabúdať naše lesy aj zveľaďovať, aby nestratili svoju prirodzenú funkciu. Na Ibo.sk preto ponúka nie len lesnú techniku, ale aj služby spojené s lesným hospodárstvom a starostlivosťou o les už od fázy sadenia drevín. Profitujte aj vy zo skúseností odborníkov a starých lesníckych rodín.

Article Categories:
Ako na dom a zahradu