mar 18, 2016
1920 Views
Komentáre vypnuté na Módne hodinky – tipy pre dámy aj pánov

Módne hodinky – tipy pre dámy aj pánov

Written by

Hodinky sú jedným z mála módnych doplnkov, ktoré rovnako dobre spĺňajú estetickú aj funkčnú úlohu. Možno aj preto sú obľúbenou prísadou outfitov mužov aj žien. Pozrite sa s nami na zopár tipov, ktoré potešia vás aj vášho partnera či partnerku.

 

Pánske hodinky

Pre pánov sú hodinky niečím viac ako len módnym doplnkom. Symbolizujú postavenie na spoločenskom rebríčku a preto si muži dávajú zvlášť pozor na značku a dizajn náramkových hodiniek, ktoré majú zdobiť ich zápästie. Napríklad pánske hodinky športového strihu sú u mužov veľmi populárne, dávajú nimi najavo svoju aktivitu, vitalitu a silu.

 

Švajčiarska istota

Ak je niektorá krajina na svete známa svojim hodinárskym majstrovstvom, je to práve krajina helvétskeho kríža. Vo Švajčiarsku má svoju základňu hneď niekoľko svetoznámych výrobcov, ktorých produkty využívajú spokojní užívatelia už desiatky rokov. Aj hodinky Doxa sú rokmi overené a u zákazníkov bodujú svojim dizajnom a spoľahlivosťou. V elegantnom aj športovom prevedení sadnú mužskému naturelu dokonale.

 

Dámske hodinky

Ženy sa vo všeobecnosti vyznačujú zmyslom pre detail a ich barometer vkusu je naozaj citlivý. Podrobnou analýzou prechádza každý kúsok oblečenia či módneho doplnku a ani hodinky nie sú výnimkou. Pre mnohé dámy hrá u hodiniek prím ich dizajn, módnosť a schopnosť ladiť s oblečením. Zberateľky hodiniek nie sú výnimkou.

 

Extravagancia a nadčasovosť

Ak majú byť hodinky módnym doplnkom, ktorý zaujme, potom by mali byť značky ZIIIRO. Tieto hodinky momentálne bodujú na svetových trhoch svojou nevšednosťou a schopnosťou zaujať a sú jedni z vôbec najštýlovejších. Povýšte meranie času na módny štýl aj vy a nazrite do budúcnosti. Futuristický look hodiniek pôsobí sviežo a príjemne poburuje. Šeď a temnota nie je v móde, do popredia sa tlačia farby a hodinky ZIIIRO plne reflektujú túto skutočnosť. Nájdete ich v ponuke obľúbeného eshopu Hodinky.sk.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu