máj 15, 2015
2791 Views
Komentáre vypnuté na RADISSON BLU CARLTON HOTEL Bratislava

RADISSON BLU CARLTON HOTEL Bratislava

Written by

Rozhodli ste sa zavítať do hlavného mesta a hľadáte si vhodné ubytovanie? Nájsť ubytovanie v Bratislave nie je vôbec zložité. Pri výbere si však treba dať záležať, aby vám hotel poskytol patričný komfort za priaznivú cenu. Ďalším kritériom je aj to, aby sa hotel nachádzal v centre mesta, prípadne v jeho tichšej časti. No pred samotným ubytovaním v Bratislave by ste mali vedieť, ktoré miesta treba určite navštíviť.

Prečo navštíviť Bratislavu?

Bratislava je veľké a krásne mesto, ktoré každý rok navštívi mnoho zvedavých turistov nielen zo Slovenska, ale i zo zahraničia. Ponúka mnoho zaujímavých miest a pamiatok, ktoré sa oplatí vidieť. Medzi najznámejšie dominanty patrí jednoznačne Bratislavský hrad. Je to národná pamiatka, ktorá reprezentuje Slovenskú republiku a návštevu tohto hradu by ste si nemali nechať ujsť. Okrem toho je aj sídlom Slovenského národného múzea s historickou a hudobnou expozíciou.

Pokiaľ ste sa rozhodli navštíviť jedno z najkrajších miest práve s deťmi, potešte ich návštevou ZOO. Prvé myšlienky o vybudovaní zoologickej záhrady sa objavili už v roku 1948. V súčasnosti patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku a láka nielen tých najmenších, ale i dospelých. Okrem stovky druhov zvierat môžete navštíviť aj dino-park, ktorý vám priblíži život pred 230 miliónmi rokov.

Na Hodžovom námestí  nájdete Prezidentský palác, ktorý sa jednoducho nedá prehliadnuť. Ide o rokokovú stavbu, ktorá je skutočne honosná a veľkolepá. V súčasnosti v nej sídli prezident Slovenskej republiky. Vedľa palácu sa nachádza rozsiahla záhrada, ktorá je jeho súčasťou. Je upravená vo francúzskom štýle, takže vás očarí svojou pestrosťou a drobnými detailmi.

Ubytujte sa v nádhernom hoteli

Čo môže byť lepšie, než si po návšteve kultúrnych pamiatok, opere či iných atrakcií oddýchnuť v nádhernej izbe? Pokiaľ si skutočne chcete vychutnať historickú atmosféru, mali by ste si vybrať taký hotel, ktorý vám poskytne to najlepšie zázemie a zaslúžený komfort. Prémiový hotel Radisson Blue Carlton, prezývaný aj ako Krásavica na Dunaji, sa nachádza v srdci historickej Bratislavy. Ubytovanie je vhodné aj pre náročných klientov, ktorí okrem iného ocenia aj to, že od všetkých business centier ich delí len 10 minút cesty. Hotel Bratislava ponúka luxusné ubytovanie, konferenčné priestory a miestnosti, kde môžete usporiadať firemné stretnutia alebo večierky.

Hotel Slovensko vám splní všetky vaše očakávania a tajné túžby, takže pri ďalšej najbližšej návšteve hlavného mesta už budete s istotou vedieť, kam sa znova vrátiť.

Article Categories:
Ako na to