nov 22, 2019
969 Views
Komentáre vypnuté na Praktický pomocník v oblasti intímnej hygieny

Praktický pomocník v oblasti intímnej hygieny

Written by

Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu kúpeľne, no stále nie je vaša predstava jasná? Nevadí. Samozrejme, že výber kvalitnej kúpeľne nie je taký jednoduchý, ako sa môže spočiatku zdať, a práve preto by ste si mali dôkladne premyslieť každý detail. Samozrejme, zabudnúť by ste nemali ani na praktického pomocníka v oblasti zdravia a hygieny – bidet, ktorý by mal byť súčasťou každej kúpeľne. O čo vlastne ide? Aké výhody bidet poskytuje a pre koho je určený? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami a uľahčite si život aj vy.

Čo je bidet?

Bidet je hygienická nevyhnutnosť dnešnej modernej doby, ktorá sa využíva na umývanie intímnych partií, zväčšia po použití toalety. Výhodou je, že pri umývaní je možné nastaviť polohu tryskov, tlak i teplotu vody. Princíp použitia je jednoduchý, stačí stlačiť tlačidlo ovládacieho panelu a funkcia bidetu je okamžite aktivovaná.

Pre koho je bidet určený?

Bidet alebo inak povedané, bidetová sprška, slúži na intímnu hygienu žien najmä pri menštruácií, no využívať sa môže kedykoľvek, a to po malej i veľkej potrebe. Znižuje riziko vzniku kvasinkových plesní, pomáha chrániť močové ústrojenstvo a eliminuje zápach. Inými slovami povedané, ide o praktického pomocníka, ktorí ocenia tiež seniori, zdravotne postihnutí ľudia či budúce matky. Okrem toho, bidetová sprška sa vyznačuje priestorovou nenáročnosťou i cenovou dostupnosťou, čo znamená, že nenaruší váš rodinný rozpočet. Čo určite ocení nejedna domácnosť je aj fakt, že je možné ju využiť na čistenie toalety. Bidetové sprchové hlavice vynikajú moderným a nadčasovým dizajnom, vďaka čomu sa skvelo hodia do každej kúpeľne. Tak čo poviete, aj vy siahnete po tomto praktickom pomocníkovi pri intímnej hygiene, vďaka ktorému budete mať pocit čistoty počas celého dňa?

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu