dec 29, 2016
1341 Views
Komentáre vypnuté na POZNÁTE SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY?

POZNÁTE SEKCIONÁLNE GARÁŽOVÉ BRÁNY?

Written by

Aj vy rozmýšľate o kúpe sekcionálnej garážovej brány? Takáto kúpa nemusí byť pre každého z nás jednoduchá, keďže ide o produkt, ktorý nie je až tak bežný a vybrať si spomedzi množstva typov, ktoré v dnešnej dobe na trhu nájdeme, nie je vôbec jednoduché. Základom však je, aby ste pri výbere venovali dostatok pozornosti a dbali predovšetkým na prvotriednu kvalitu. Čiastka, ktorú do takejto brány vložíte, je síce dôležitým faktorom, avšak najdrahšie neznamená aj najlepšie. Pochopiteľne ani najlacnejšia kúpa neznamená tú najlepšiu voľbu, pokiaľ výrobok nebude skutočne kvalitný.

Výhody sekcionálnych garážových brán

Sekcionálne garážové brány sú zabezpečené vysokou tepelno-izolačnou vlastnosťou a tuhosťou panelu, čo je jedna z hlavných výhod. Dizajn garážových brán tvorí tiež ich povrch, pretože aj ten môže byť v dnešnej dobe rôzny. Okrem toho je možné vybrať si zo širokej ponuky farebnej škály, takže konečný výber je len na vašom zvážení. Sekcionálne brány je možné ovládať viacerými spôsobmi, pričom najlacnejším ovládacím prvkom je kladkostroj. Rozlišujeme dva typy ovládania: prvým typom je brána s pohonom bez bezpečnostných prvkov, ktorá sa ovláda pomocou trojčipu, pričom je osoba pri bráne prítomná. Druhým typom je  brána s pohonom, ktorá obsahuje niektoré bezpečnostné prvky, pričom sa ovláda diaľkovým ovládaním či iným spôsobom založeným na tomto princípe. Priemyselné garážové brány sa dodávajú s bočnými pohonmi, a to od celosvetových výrobcov. Medzi hlavné prednosti sekcionálnych garážových brán patrí predovšetkým spoľahlivosť, výhodná cena, možnosť vybrať si z rôznych typov prevedenia a nepochybne aj vysoká kvalita, čo je podmienkou každého z nás.

 

Spoločnosť BANEKO s.r.o. patrí medzi popredných dodávateľov garážových brán, a to už od roku 1993! Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa môže pochváliť nielen vysokou spokojnosťou zo strany zákazníkov, ale tiež širokou ponukou sortimentu a výbornými referenciami, ktoré vás presviedča, že ste si vybrali správne!

Article Categories:
Ako na dom a zahradu