sep 4, 2022
421 Views
Komentáre vypnuté na Potrebujete kreslo? Odporúčame vám kúpiť masážne

Potrebujete kreslo? Odporúčame vám kúpiť masážne

Written by

Každá obývacia miestnosť sa nezaobíde bez kresla. Sedieť na pohovke je po dlhšom čase nepohodlné a na čítanie je vždy lepšie zvoliť kreslo. Ak práve stojíte pred dilemou, aké kreslo si do obývačky vybrať, skúste sa poobzerať po masážnych kreslách. Do moderne zariadenej obývačky sa naozaj hodia a okrem pohodlného sedenia vám vymasírujú kompletne celé telo.

Masážne kreslá sú dizajnovo veľmi zaujímavé

Nemusíte sa obávať, že by masážne kreslo pôsobili v interiéri rušivo. Kúpiť sa dajú kreslá, ktoré vyzerajú ako klasické, avšak robustnejšie kreslá. Ak máte neobmedzený rozpočet, tak vám odporúčame kúpiť masážne kreslo vyrobené z kože. Koža ešte viac znásobí príjemný pocit z masáže alebo sedenia v kresle. Kožené kreslo vám vydrží dlho jedine vtedy, ak budete kožu ošetrovať. Lacnejšie modely masážnych kresiel majú povrch potiahnutý mikrovláknom. Bohužiaľ ani tá najkrajšia textília nikdy nebude mať luxusný vzhľad ako koža. Pre čo najviac pohodlné masáže a sedenie si vyberte kreslo, ktoré má okrem opierky hlavy a rúk možnosti podpretia nôh i chodidiel. Vo všetkých uvedených častiach kresla sa nachádzajú masážne valce. Vďaka takémuto prevedeniu kresla bude vaše telo naozaj kompletne premasírované, a to vrátenie kolien, takže nebude potrebovať bandáž na kolená.

Pozor na rozmery a váhu kresla

Priestor, do ktorého chcete masážne kreslo umiestniť, musíte poriadne zmerať. Uvedomte si, že kreslo je možné sklopiť až do polohy ležmo. Zo všetkých strán by ste mali mať dostatok miesta, aby sa kreslo neopieralo o steny. Myslieť musíte aj na váhu kresla, ktorá sa pohybuje od 100 kg hore. Samozrejme, že takéto kreslá disponujú transportnými kolieskami, aby sa dali premiestniť. Vysoká váha znamená, že by mohlo prísť k poškodeniu podlahy, a preto pod kreslo umiestnite záťažovú podložku.

Neobmedzené možnosti a funkcie

Masážne kreslo slúži hlavne na masáž, a preto sa zamerajte na jednotlivé druhy masáží a doplnkové funkcie. Niektoré masážne kreslá sa ovládajú pomocou dotykového displeja zabudovaného v opierkach a iné majú diaľkové ovládanie. Okrem masáži môže kreslo tiež vyhrievať, čo je pre uvoľnenie svalov skvelá funkcia. Medzi základné masáže kresiel patrí relaxačná, povzbudzujúca alebo hĺbková. Masážne kreslá vyššej kategórie dokážu masírovať v 3D i 4D režime a dokonca prevádzať akupunktúru. Pre pohodlný výber masážneho kresla kliknite na stránky internetového obchodu inSPORTline, kde nájdete ku každému výrobku podrobný popis.

 

 

 

Article Categories:
Ako na to