dec 7, 2015
2571 Views
Komentáre vypnuté na Postele do spálne, ktoré hýria eleganciou

Postele do spálne, ktoré hýria eleganciou

Written by

Manželská posteľ s úložným priestorom do spálne je jedinečným kusom nábytku v každej domácnosti. Strávime na nej spánkom tretinu života snením a bdením. Postele v spálni každej domácnosti by mali vytvárať nielen jedinečnú atmosféru, ale mali by vyhovovať na najvyššej úrovni aj najnáročnejšiemu majiteľovi nehnuteľnosti.

 

Výber postele do spálne pre jednotlivca aj páry je dôležitou udalosťou. Manželská posteľ musí spĺňať kvalitu, poskytovať dokonalú symbiózu použiteľnosti a dizajnu bytového doplnku.


Posteľ s výklopným roštom – dizajn a pohodlnosť pre náročných

„Elegantná, pohodlná a špičkovo dizajnová posteľ nie je len miestom oddychu a spánku, ale mala by spĺňať najvyššie štandardy bytového doplnku a moderného dizajnu,“ predstavuje showroom WE-TEC v budove R1 v Bratislave sprievodca vystavenými posteľami a nábytkom.

Posteľ s výklopnými roštami v byte alebo izbe domu je miestom, kde načerpávame novú energiu, aby sme sa mohli venovať počas dňa rodine, domácnosti, práci a zábave. Spálne môže doplniť svojim vkusným spracovaním manželská posteľ s úložným priestorom aj s výklopnými roštami, ktorý môže byť využitý na uloženie doplnkov spálne.

„Pri výbere je dôležité dbať na výber výšky postele. Pre lepšie ranné vstávanie sú vhodné vysoké postele, ktoré nemajú rám a celý priestor je využívaný na ležanie,“ poukazuje sprievodca WE-TEC showroomom.

 

Nezameniteľné koženkové postele

Elegancia a moderný dizajn prinášajú koženkové postele. Jemné spracovanie kriviek, potiahnuté kvalitnou koženkovou vrstvou, tvoria z postele dizajnový kus nábytku najvyššej triedy. Pohodlnosť a životnosť postelí, doplnené o jemnú a podmanivú vôňu, vytvárajú jedinečnú atmosféru v spálni aj najnáročnejších.

„Klasickým materiálom spracovania postele je stále látka, koženka, drevo.Manželská posteľ patrí stále k vyhľadávaným kusom nábytku na oddych a naberanie nových síl počas spánku,“ uzatvára sprievodca v showroome WE-TEC v R1 v Bratislave.

Article Categories:
Ako na domácnosť