jún 17, 2015
2565 Views
Komentáre vypnuté na Poďme si zahrať Laser game!

Poďme si zahrať Laser game!

Written by

Láka vás adrenalín a skúsili ste azda všetko od bungee jumping až po tandemový zoskok, ale nikdy ste nevyskúšali laser game? Tak je ten správny čas pre vás odvážlivcov vyskúšať si ho! Zoberte partiu a poďte!

Niečo ako painball

Znalci anglického jazyka určite vedia čo tento anglický názov znamená. Slovko pain znamená bolesť. V tejto hre jej je dosť, avšak prináša toľko adrenalínu, že ju nebudete chcieť prestať hrať. Hra Laser game funguje na podobnom princípe.

Túžite po dobrodružstve a ste hravý? Laser game je to správne pre vás. Ak máte partiu, ktorú baví strieľanie v tme, tak ich neváhajte zavolať na vychytané miesta, kde sa laser game hráva. Čo však všetko treba k tento hre?

Názov hovorí za všetko

Názov mám napovedá, že táto hra funguje na princípe laseru. Je to jedno veľké laserové bludisko, kde pomocou laserových pištolí strieľate. Schovávate sa, beháte, zameriavate súpera a najmä strieľate, ako by vám išlo o holý život. Skúsite si skutočnú prestrelku akoby ste bojovali na ďalekom východe. Fantastické, čo myslíte? Ak chcete vyhrávať, je dobré mať veľmi kvalitnú laserovú zbraň s najvýkonnejšími lasermi. Miesta, kde si môžete takúto Laser game zahrať, vám ponúkajú vlastnú pištoľ, ale ak by ste si chceli takúto show spraviť aj doma v komôrke, neváhajte a obzrite sa po zbraniach na armory.sk. Tu ste na správnom mieste.

Laser game u vás doma

Túžite po domácej Laser game a nechce sa vám ísť na miesta, ktoré vám ponúkajú možnosť si ju zahrať? Nechajte všetko tak a skúste to doma na povale alebo v komore. Na týchto miestach máte poväčšine málo svetla, čo je pre túto hru len dobré. Potrebujete si zabezpečiť kvalitné nočné videnie, aby sa vám nebodaj nestala nejaká nehoda a nezakopli ste o nejakú krabicu alebo debničku. Neváhajte kontaktovať armory.sk, ktorí vám dopomôžu si vybrať to najlepšie nočné videnie. Potom budete môcť pozorovať aj zvieratá v lese. To by bolo naozaj skvelé.

Ak túžite uspokojiť svoju potrebu po dobrodružstve a adrenalíne, vyskúšajte si adrenalín v podobe domácej hry Laser game. Laser a nočné videnie jedine priamo od armory.sk.

Article Categories:
Ako na to