jún 17, 2015
1904 Views
Komentáre vypnuté na Plamene túžby

Plamene túžby

Written by

To teplo. Chcete sa neustále máčať vo sviežej vode, byť nahé a nechať sa hladkať slnečnými lúčmi? Alebo rukami muža? Krásna predstava.

Ste nezadaná a túžite, aby sa vyplnili vaše túžby, ale neviete ako si pomôcť? Poprosiť o uspokojenie od cudzieho muža nie je až tak dobrý nápad, ale ešte vždy sú tu erotické pomôcky, ktoré uspokoja vaše žeravé telo.

Nemusí to nikto vedieť

Keď nemáte po ruke muža, tak vám neostáva nič iné, len spraviť všetko preto, aby ste sa uspokojili sama. Ale ako? Čo hovoríte na nápad ísť na nákup do sexshopu? Že nie? Že sa hanbíte? A to už prečo? A muži tam môžu chodiť a vy ženy nie? Nikde nie je písané, že ženy nesmú chodiť do sexshopu. Viete,že čoraz viac žien ich navštevuje? Možno máte okolo seba kamarátku, ktorá je pravidelná návštevníčka takýchto obchodov a vy o nej ani netušíte. Myslíte si, že je šťastná, keď je sama a darí sa jej napríklad v pracovnej sfére.

Sme ľudia a musíme sa uspokojovať. Máme svoje túžby a z akého dôvodu by sme ich mali potláčať? Čo je to za hlúposť?

Ženy, teraz niečo pre vás. Jedna sexuálna pomôcka, ktorá vás roztrasie a zaručene vás uspokojí. Čo myslíte, čo to je?

Malé zemetrasenie

Taký malý prístroj a aké zemetrasenie vie spôsobiť! Neviete o čom je reč? Predsa o malom a účinnom vibrátore, ktorého úlohou je vás uspokojiť, keď po ruke nie je muž. Nie je to mužský penis, ale ako náhrada je to veľmi dobrá. Budete sa môcť uspokojiť vtedy, kedy sa vám zachce. Nielen vtedy, keď bude chcieť muž. Jednoznačne neváhajte a skúste hračku menom vibrátor. Bude sa chcieť s vami hrať, stačí keď ju zapnete a bude robiť otrasy vo vašom tele. Až vám pôjdu zimomriavky po celom tele. Brr. Je vám zima? To značí, že vibrátor plní svoju funkciu. Avšak pozor, milé ženy, nerobte toľko hluku. Čo ak to priláka susedov a budú zvedaví čo robíte v tej chvíli?

Photo by imagerymajestic / freedigitalphotos.net

Article Categories:
Ako na to