aug 31, 2020
826 Views
Komentáre vypnuté na Nechajte si priviezť niečo pod zub – obslúži vás služba Jedlo Bratislava

Nechajte si priviezť niečo pod zub – obslúži vás služba Jedlo Bratislava

Written by

Zabudnite na pizzu, ktorú vám dovezú už studenú a zohriať sa príliš nedá. Nechajte si priviezť kompletné obedové menu. Kľudne každý deň.

Vysedávať po reštauráciách sa nám príliš nechce. V dobe koronavírusu si uvedomujeme, že nechceme chytiť ani chrípku. Firmy sa boja nákazy, ktorá by ich mohla na týždne až mesiace zavrieť. Osobne nechceme riskovať výpadok príjmu. Rúško si však nasadiť nestačí. Hlavne v reštaurácii, pri konzumácii, si ho musíme zložiť. A preto sa reštauráciám budeme ešte nejakú dobu vyhýbať, na jeseň, v zime, ale aj na jar o to viac. To sú obdobia, kedy sú všade respiračné ochorenia a dariť sa bude pravdepodobne aj novému votrelcovi. Služba Jedlo Bratislava problém rieši za vás. Dovezie vám ho. Či už si ho objednáte ako súkromná osoba, alebo ako firma.

Nenechajte zamestnancov riskovať obedy mimo firmu

Zorganizujte vo firme spoločný dovoz jedla, ako firma naň prispejte, alebo ho dokonca zaplaťte celý. Aspoň raz v týždni, ako bonus zamestnancom. Buďte originálnymi. Nesnažte sa pozvať zamestnancov v pondelok na 8:00 na poradu s raňajkami. To nechajte každého radšej si trochu pospať. Ani ich netýrajte piatočnou večerou. To už chce byť každý doma. Urobte porady pri spoločnom obede kedykoľvek v týždni. Obedové menu Bratislava pre vás zaistí kvalitná reštaurácia v Bratislave-Lamači. Varí tradičné slovenské jedlá a rozváža ich po celej Bratislave.

Zavrite sa doma a jedlo nechajte priviezť aj celej rodine

Donáška jedál Bratislava však nie je len pre firmy. Obedové menu si môžete objednať pre seba, keď máte home office. Nakŕmite doma chorého študenta bez toho, aby ste museli mať absenciu v práci. Ale aj babičku, ktorá nechala už trikrát na šporáku zhorieť hrniec.

Objednajte si obedy kľudne na týždeň dopredu

Ako si objednať donášku obeda? Môžete to urobiť v ten daný konkrétny deň, vždy telefonicky do 10:00. Ale pokiaľ viete, že budete chcieť obedy doviezť každý deň, mrknite sa na denné menu a objednajte si podľa neho svoje obľúbené jedlá na celý týždeň. Najlepšie cez e-mail. Budete mať donášku bez starostí.

Cenu obeda vidíte v menu. Cena za donášku tiež nie je vysoká. Líši sa podľa miesta, kam sa obed vezie a je od 1 do 4 €. V Bratislave Lamači je dovoz jedla zadarmo, v tejto štvrti totiž sídli aj reštaurácia, ktorá službu prevádzkuje. Ak si objednáte v jednej donáške viac ako 10 jedál, je dovoz zadarmo.

A čo sa podáva? Každý deň sú v obedovom menu štyri jedlá, obvykle jedno bezmäsé. K tomu polievka, ktorá je k menu vždy zadarmo. Obvyklá cena obeda je 4,90 až 5,50 €. Kuchyňa reštaurácie, ktorá menu varí, je vyhlásená. Varia sa tradičné jedlá, ako bravčový vyprážaný rezeň, francúzske zemiaky, rizoto s kuracím mäsom a zeleninou, ryžový nákyp či vyprážaný karfiol. Určite si nielen vyberiete, ale aj pochutnáte.

Article Categories:
Ako na to