dec 19, 2018
1537 Views
Komentáre vypnuté na Kvalitný hotelový textil zlepší váš spánok

Kvalitný hotelový textil zlepší váš spánok

Written by

Odporúčame preferovať preverené výrobky pred lacnými napodobeninami zo zahraničia.

Hotelový textil patrí k najdôležitejším atribútom izby daného ubytovacieho zariadenia. Preto je pri jeho výbere dôležité myslieť na viacero faktov tak, aby bol klient spokojný a referencie hotela, penziónu či chaty stúpali. Hoteliéri preto hľadajú kvalitný, jemný, čistý a najmä cenovo výhodný textil. Spoločnosť HORECA textil  ponúka klientom široký zoznam prestieradiel, vankúšov, obliečok či paplónov za bezkonkurenčné ceny, vyrobené priamo na mieru zákazníkovi, dokonca v atypických rozmeroch.

Vyberte ideálnu hotelovú obliečku

Asi nie je potrebné pripomínať potrebu kvalitného spánku v našom živote. Ten je mimoriadne dôležitý pre správne fungovanie organizmu počas celého dňa. Aby sme si dobre oddýchli, potrebujeme kvalitný matrac, ktorý šetrí našu chrbticu, dostatočne vhodnú posteľ, ale dôležitá je i vhodná bielizeň. Ako si však vybrať, keď na trhu je množstvo produktov?

Hotelový textil je vystavený častému používaniu, nadmernému zaťaženiu a tým pádom má tendenciu rýchlo sa opotrebovať. Výroba textilu v spoločnosti HORECA textil je charakteristická precíznym procesom od začiatku šitia až po záverečnú kontrolu. Samozrejmosťou je kvalitný materiál, ktorý zabezpečí dlhú trvácnosť aj pri dlhodobom používaní. Hotelové obliečky vyrobené z bavlny nesklamú žiadneho hosťa vášho zariadenia. Sú vyrábané z jemných mykaných a česaných priadzí. Aby boli ešte exkluzívnejšie, prechádzajú špeciálnou úpravou. Okrem toho klienti oceňujú aj nízku krčivosť, jednoduchú údržbu a antialergické vlastnosti. Na výber sú klasickejšie modely, ale i exkluzívnejšie či farebné. Ak preferujete ešte väčší luxus, na trhu nájdete aj zmesové obliečky. Využívajú ich hoteliéri v západných krajinách. Vyznačujú sa ešte väčšou jemnosťou, nulovou krčivosťou a po vypratí aj rýchlym sušením. Ide o kombináciu dvoch materiálov – bavlny a polyesteru.

Prestieradlo – nenápadný, ale jedinečný doplnok

Pri hotelovom textile sa nie všetko točí iba okolo matracov, paplónov či vankúšov. Nemenej dôležité sú i prestieradlá. Aj tu máte na výber z viacerých možností. Kombináciou bavlny a polyesterových vláken ponúknete klientovi hebký produkt, ktorý je už na prvý pohľad a dotyk exkluzívny. Aj tu platí, že tento textil rýchlo schne, málo sa krčí a nemení farby. Dlhá životnosť je pri takýchto kvalitných látkach samozrejmosťou. No existujú aj produkty vyššieho štandardu vďaka kvalitnej česanej priadzi. Nech si už vyberiete akýkoľvek produkt, pamätajte, že spokojnosť a pohodlie klienta musí byť vždy na prvom mieste. Preto sa nebojte do hotelového textilu zainvestovať. Peniaze sa vám vrátia v podobe spokojných klientov a to bude pre vaše zariadenie tá najlepšia reklama.

Spoločnosť HORECA textil sa zaoberá výrobou a predajom hotelového a reštauračného textilu, nábytku, svadobného textilu a ďalších výrobkov za bezkonkurenčné ceny. Na trhu pôsobí už desať rokov a výsledkom sú stovky spokojných zákazníkov. Výhodou je rýchla komunikácia a následná realizácia vďaka modernému online shopu.

 

 

Article Categories:
Ako na to