okt 24, 2015
2028 Views
Komentáre vypnuté na Kvalitné podlahy do vašej firmy či domácnosti

Kvalitné podlahy do vašej firmy či domácnosti

Written by

Podlaha ovplyvňuje vzhľad a atmosféru celej miestnosti, pričom musí odolávať každodennej záťaži ako je pohyb ľudí, premiestňovanie nábytku, vyliatie tekutín či vznik nečistôt. Investícia do podlahy je teda dlhodobá záležitosť, a preto je pri výbere kvalita jednoznačne na prvom mieste. Podlahu si vyberte radšej v naturálnych farbách, ktoré sa lepšie prispôsobia rôznym farebných odtieňom stien či doplnkov v miestnosti.

Vysoká odolnosť, dlhá životnosť, moderný vzhľad

Pokiaľ pracujete vo firme, kde neustále dochádza k mechanickým procesom, zvoľte si podlahu, ktorá je predovšetkým odolná a prispôsobená na takéto podmienky. Liate podlahy sú technickým typom podláh, ktoré sú vyrobené na báze epoxidov alebo cementu. Sú teda veľmi odolné, ľahko sa udržiavajú a okrem iného i veľmi pekne vyzerajú. Povrch sa upravuje špeciálnymi hladiacimi technikami, čo patrí medzi tie najväčšie prednosti.

Epoxidové podlahy si môžete vybrať i z viacerých farebných odtieňov, takže ich pokojne môžete doladiť s nábytkom či ostatnými doplnkami v miestnosti. V súčasnosti sa nevyužívajú len do firemných či priemyselných priestorov, ale aj do domácností. Keďže majú výborné technické vlastnosti sú odolné voči teplu, vďaka čomu ich môžete umiestniť do kúpeľne, a to bez rizika poškodenia. Výhodou je ich dlhá životnosť, takže investovať do nich sa skutočne oplatí.

 

Výhody epoxidových podláh:

  • Jednoduchá aplikácia
  • Krátka doba realizácie
  • Odolnosť voči chemikáliám i nečistotám
  • Jednoduchá údržba
  • Vhodná do komerčných i obytných priestorov

Ponuka epoxidových podláh je skutočne široká. Vybrať si môžete z množstva variant od hladkých, protišmykových, z farebných pieskov až po vysoko dekoratívne interiérové podlahy. Tento skvelý výber za bezkonkurenčné ceny nájdete v eshope – www.isomat.sk. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a náš odborný personál vám veľmi rád pomôže.

Obrázok: isomat.sk

Article Categories:
Ako na to