mar 31, 2015
4535 Views
Komentáre vypnuté na Jarný detox – a chutný!

Jarný detox – a chutný!

Written by

Takúto prípravu na leto budete zbožňovať

Už ste s radosťou odložili zimný kabát? Jar prejde veľmi rýchlo a čochvíľa je tu leto. Všetci teda rozmýšľame o tom, ako získať správnu líniu do plaviek. Niekomu to ide takmer samé a iný sa môže riadne potrápiť. Veľmi známe odporúčanie je upraviť celkovo životný štýl, nielen obmedziť stravu. Vedeli ste napríklad, že existuje alternatíva k ťažkej torte a zákuskom na oslave, či presladeným bonboniéram z obchodu namiesto darčeka? Volá sa ovocné kytice a bonboniéry. Najobľúbenejšie nájdete na www.chutnekytice.sk.

V ponuke sú ovocné kytice a bonboniéry z čerstvého ovocia a pravej belgickej čokolády. Koľko jej bude, to si môžete vybrať. Pripraviť sa dá ovocná kytica úplne bez čokolády, alebo iba s horkou, s až 70 %-ným obsahom kakaa. Takéto mlsanie si môžete dovoliť v porovnaní s tortami plnými krému, cukru a múky naozaj bez výčitiek. Chutné kytice majú v ponuke niekoľko desiatok druhov a ľahko z nich vyberiete tú pravú pre váš darček.

Kytica pre stastie kolaz

Ovocné kytice sa líšia použitým ovocím, motívom a veľkosťou. Vaša priateľka bude oslavovať naozaj s radosťou, ak to bude znamenať pochutnať si na zdravých jahodách, ananáse či pomarančoch. Veď takto sa dá maškrtiť naozaj bez výčitiek! A stále to bude nezabudnuteľná oslava a darček. Chutné kytice sú totiž krásne a predovšetkým ženy ich skutočne zbožňujú! Dobre však padnú aj mužom, ktorí dbajú na svoju líniu a chcú sa udržať fit a vo forme. Ovocná kytica je preto na rozdiel od živých kvetov či torty ideálny darček aj pre pánov.

Potešiť blízkych môžete nielen na jar, ale počas celého roka darčekom z www.chutnekytice.sk. Objednávať môžete ovocné kytice aj telefonicky alebo priamo v obchode. Využite tiež donášku kuriérom a pripravte naozaj efektné a zároveň zdravé prekvapenie.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu