máj 29, 2016
2100 Views
Komentáre vypnuté na Implemento – online vzdelávanie zamestnancov

Implemento – online vzdelávanie zamestnancov

Written by

V dnešnej dobe nie je žiadnou novinkou, že vzdelávanie zamestnancov sa nemusí uskutočňovať len tradičnou formou, ale i prostredníctvom internetu, teda online. E-learning sa u nás zaviedol už pred pár rokmi a postupom času si túto metódu vzdelávania obľúbilo množstvo ľudí, medzi ktorými sú aj spomínaní zamestnanci.

Čo je elektronické vzdelávanie?

Elektronické vzdelávanie je veľmi efektívnym a perspektívnym spôsobom vzdelávania. Výhody sú jednoznačné – prevažujú finančné úspory, úspory za prenájom školiacich miestností, za lektora, tlač učebníc a potrebných materiálov. Medzi ďalšie prednosti patria i časové úspory a možnosť vzdelávania kedykoľvek a kdekoľvek. Ide o multimediálne, veľa krát i zábavné učiace programy, prostredníctvom ktorých môžu zamestnávatelia zvyšovať výkon svojho tímu a postupne si tak získať konkurenčnú výhodu. Celý proces vzdelávania je zložený nielen z učebnej látky v podobe učebného textu, ale tiež z hovoreného slova, audio a video sekvencií, grafov či rôznych testov. Ide o distančné štúdium, ktoré sa uskutočňuje vo virtuálnom prostredí.

Obráťte sa na spoľahlivú spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami

Pokiaľ aj vy plánujete vzdelávanie zamestnancov, neváhajte osloviť spoločnosť Implemento s.r.o., ktorá pre vašu firmu zavedie online vzdelávanie prostredníctvom LMS systému (Learning Management System). Postará sa o správu a aktualizáciu systému, vytvorí pre vašich zamestnancov jedinečné kurzy a pomôže vám s inštaláciou ďalších modulov. Kurzy sú pochopiteľne vytvárané na mieru, a to na základe charakteru vašej organizácie, takže si môžete byť istí, že pôjde o kvalitne vypracovaný obsah kurzu. Samozrejmosťou je i technická podpora, ktorú môžete využiť kedykoľvek, keď nastanú prípadné nezrovnalosti alebo si nebudete vedieť s niečím poradiť. Spokojní klienti, prispôsobovanie kurzov konkrétnej organizácií, odborné znalosti nášho profesionálneho tímu, dlhoročné skúsenosti a prijateľné ceny sú prednosti, ktoré nás poháňajú vpred!

Autorské právo: scyther5 / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to