jún 3, 2016
2211 Views
Komentáre vypnuté na Štúdium MBA prebieha modernou formou e-learningu

Štúdium MBA prebieha modernou formou e-learningu

Written by

V súčasnej dobe si stále viac ľudí uvedomuje, že vysoký stupeň vzdelania predstavuje konkurenčnú výhodu na trhu práce. No veľa ľudí bojuje s nedostatkom času. Z tohto podnetu vzniklo takzvané online vzdelávanie známe aj ako e-learning. A výsledkom jednoročného vzdelania prostredníctvom moderných technológií môže byť prestížny titul MBA, ktorý je uznávaný na medzinárodnej úrovni.

Pravdepodobne ste sa doteraz domnievali, že prostredníctvom internetu sa sprostredkúvajú iba rýchlokurzy. Ale opak je pravdou, pretože niektoré vzdelávacie inštitúcie ponúkajú možnosť profesijného vzdelania formou e-learningu. A na konci jednoročného štúdia sa budete pýšiť titulom MBA, ktorý potvrdí vysokú úroveň vašich manažérskych zručností.

Ako prebieha štúdium MBA?

Celý priebeh štúdia je závislý na tom, akú vzdelávaciu inštitúciu si zvolíte. Konkrétne sa pozrieme na študijný model manažérskych programov MBA na European School of Business & Management (ESBM). Táto škola, ktorá získala akreditáciu od zahraničnej vysokej školy, sa inšpirovala oxfordským vzdelávacím modelom. Ten sa zameriava predovšetkým na využitie zručností a schopností v praxi, nie na bifľovanie teórie z odbornej literatúry.

Štúdium MBA môžu absolvovať len záujemcovia s ukončeným vysokoškolským vzdelaním minimálne na bakalárskom stupni, prípadne s vyštudovaným programom BBA. Štúdium MBA otvára dvere tiež manažérom, ktorí majú dlhoročnú prax na manažérskej pozícii. Štúdium prebieha s akceptáciou slovenčiny. A v rámci študijného programu sa kombinujú interaktívne workshopy (4x za celé štúdium) a e-learning.

Vyberte si špecializáciu, ktorá je vám najbližšia. Ponúka sa vám konkrétne Corporate management, Ekonomika a finančný manažment, Management zdravotníctva, Investičný management, Management inovácií, Management obchodu, Management verejnej správy a Leadership a soft skills.

Autorské právo: ferli / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na to