júl 26, 2016
1945 Views
Komentáre vypnuté na Hľadáte moderný sklad na prenájom? Poobzerajte sa pri letisku v Bratislave

Hľadáte moderný sklad na prenájom? Poobzerajte sa pri letisku v Bratislave

Written by

Využívate ako firma pre svoje podnikanie skladové priestory rôznych veľkostí, či už na uskladnenie výrobného materiálu, hotových výrobkov alebo iného tovaru? V takom prípade môže byť pre vás dobrou a efektívnou voľbou vziať si sklad na prenájom v Bratislave.  Ako teda postupovať pri výbere skladových priestorov, aby to pre vás bolo cenovo výhodné a uľahčilo vám to logistické procesy vo firme?

Neznižujte nároky na sklad, žiadajte kvalitu

Predpokladajme, že hľadáte praktické skladové priestory, s dobrými tepelno-technickými vlastnosťami, vhodným osvetlením a prispôsobivosťou, pri ktorých je možné upravovať kompozíciu danej haly. Nezanedbateľná je tiež dobrá dopravná dostupnosť či dobré napojenie na rýchlostnú komunikáciu. Hoci nemálo skladových priestorov je v hlavnom meste zastaraných a málo kvalitných, možno nájsť aj nové a moderné priestory, ktoré vás oslovia na prvý pohľad a splnia všetky vaše nároky.

Flexibilný potenciál skladov a služby navyše

Jednou zo spoločností, ktorá takéto skladové priestory ponúka, je BTS CARGO & HANGAR SERVICES. Disponujú voľnými skladovacími priestormi, ktoré ležia v blízkosti areálu bratislavského letiska M. R. Štefánika a nákupného centra Avion. Ich umiestnenie preto skrýva obrovský potenciál, ktorý je možné využiť na zriadenie menšieho logistického centra, skladu tovarov či zariadení. Výmery jednotlivých skladových priestorov sú dostupné od 50 do 1 000 metrov štvorcových, s parkovaním hneď pri budove. „Zmluvné obdobie prenájmu je flexibilné a prispôsobuje sa klientovým požiadavkám. Taktiež je možné priestory na základe jeho potrieb zrekonštruovať. Areál je prístupný nonstop vstupom cez stráženú bránu“ uvádza spoločnosť.

Dobré logistické podmienky pre váš biznis

Nie sú to však len kvalitné sklady na prenájom, ktorými v BTS CARGO & HANGAR SERVICES vychádzajú firmám v ústrety. Priamo ku skladom je možné  prenajať si aj kancelárske priestory s osobitným vchodom, ku ktorým je tiež možné využívať bezproblémové parkovanie na neďalekom parkovisku. „Sklad aj kancelárie je možné rekonštruovať podľa potrieb nájomcu, a tak z nich vytvoriť priestory maximálne korešpondujúce s potrebami jeho podnikania. Trvanie nájmu je flexibilné a dohodnuté individuálne,“ dodáva na záver prenajímateľ. Vďaka flexibilite a dobrej dostupnosti sú skladové priestory v zóne pri letisku v Bratislave tým správnym riešením pre váš biznis.

 

Article Categories:
Ako na to