júl 28, 2016
3478 Views
Komentáre vypnuté na Drevený domček sa stane pýchou vašej záhrady

Drevený domček sa stane pýchou vašej záhrady

Written by

Vo svete bývania je kladený dôraz predovšetkým na prírodné materiály, pričom lídrom je bezpochyby drevo. So svojím prirodzeným vzhľadom dokonale zapadá do prostredia záhrady. Súčasný trh sa pýši nepreberným množstvom drevených stavieb, ktoré sa líšia predovšetkým po kvalitatívnej stránke. Samotná kvalita dreva sa podpíše na životnosti celého stavení. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme precízne spracované záhradné domčeky, ktoré využijete ako vy k uschovaniu záhradných potrieb, tak aj vaše deti k zábave.

V tomto špecifickom segmente pôsobí spoločnosť J&J Profil s.r.o., ktorá sa špecializuje na exkluzívny tatranský profil. Jej pestré produktové portfólio zahŕňa drevené chatky a domčeky rôznych veľkostí, a to od 4 metrov štvorcových do 45 metrov štvorcových. Obmedzení nie ste ani, čo sa týka tvarov. Kvalitný záhradný domček bude prispôsobený vašim potrebám a požiadavkám. Sami ovplyvníte už spomínaný rozmer a tvar, ale aj strechu, umiestnenie okien a dverí či prítomnosť terasy.

Nespornou výhodou je, že záhradný domček sa dá využívať po celý rok, pretože výrobca vykonáva tiež zateplenie striech, stien a podláh.

Záhradné domčeky pre deti

V priestranné záhrade sa krásne vyníma kútik pre deti, v ktorom by nemal chýbať drevený domček. Niet divu, že sú záhradné domčeky pre deti stále populárnejšie, pretože ratolesti si vybudujú svoje útočisko, kde sa budú ukrývať pred nepriazňou počasia a pred svojimi rodičmi.

K výrobe drevených objektov sa používa systém tatranského profilu, ktorý je vyrobený zo severského smreku či borovice. Obe dreviny sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou. Pôsobivé sú aj záhradné domčeky z červeného smreka, ktoré sa stanú pýchou exteriéru.

Obráťte sa na spoločnosť J&J Profil s.r.o., v ktorej kompetencii je výroba záhradných chatiek. S výsledkom práce budete nadmieru spokojní.

Autorské právo: borjalaria / 123RF Reklamní fotografie

Article Categories:
Ako na dom a zahradu