dec 31, 2022
185 Views
Komentáre vypnuté na Cisco či AWS? Voľba je na vás. ALEF Training ponúka oboje

Cisco či AWS? Voľba je na vás. ALEF Training ponúka oboje

Written by

IT je oblasťou, ktorá si vyžaduje neustále dovzdelávanie sa. O odborníkov je vždy núdza, a práve preto máte možnosť aj vy sa uplatniť. Ako? Výberom školenia a získaním certifikátu, ktorý z vás urobí odborníka či odborníčku na jednu z najrozšírenejších IT oblastí dneška – Cisco alebo Amazon Web Services.

Kam na kurzy Cisco a AWS?

Ak si už vyberáte školiteľov, mali by ste mať istotu, že sú certifikovaní. Spoločnosť ALEF Training ponúka rôzne moduly školení z oboch oblastí. Kombinuje teoretické znalosti s praktickými ukážkami a cvičeniami, vďaka čomu vás pripraví na bežné a i neočakávané situácie mimo učebne.

Cisco cesrtifikácia - ALEF Training

Cisco cesrtifikácia – ALEF Training

Pri Ciscu začnite s CCNA

Ak je pre vás Cisco nový pojem, potom je ideálne zvoliť si kurz Cisco CCNA. Ten vás uvedie do problematiky počítačových sietí využívajúcich IPv4 a IPv6 protokol a zároveň vás pripraví na certifikačnú skúšku 200-301 Cisco Certified Network Associate (CCNA). Po absolvovaní školenia Cisco CCNA si môžete vybrať z ôsmich ďalších nadväzujúcich kurzov.

 

AWS certifikácia - ALEF Training

AWS certifikácia – ALEF Training

AWS Certification s ALEF Training

Ak vás to ťahá viac k Amazon Web Services, môžete si vybrať z niekoľkých kurzov pre začiatočníkov i pokročilých. Aj v tomto prípade vás školenia pripravia nielen na ďalšie úrovne, ale aj na získanie AWS Certification, ktorý je v dnešnej dobe žiadaný.

Article Categories:
Ako na to