aug 19, 2016
1460 Views
Komentáre vypnuté na Chybičky krásy, ktoré potrápia takmer každú druhú ženu

Chybičky krásy, ktoré potrápia takmer každú druhú ženu

Written by

Nájsť dnes ženu, ktorá je svojim telom maximálne spokojná, je čoraz ťažšie. Jedna chce mať blonďavé vlasy, druhá zase čierne. Jedna chce mať dlhé nohy, druhá chce byť zase menšia.

Každá žena chce mať to, čo nemá. Aké chybičky krásy však vedia potrápiť slovenské ženy?

Problémy s vypadávaním vlasov

Hustotu vlasov nedokážeme ovplyvniť v 100% miere. Zabrániť vypadávaniu vlasov však môžeme prípravkami, ktoré prešli testami a overili sa na trhu. Predísť vypadávaniu vlasov môžete jednoduchým spôsobom, a to – prestanete sa stresovať a zlepšíte stravovacie návyky. Vypadávať vlasy začínajú najčastejšie z týchto dôvodov: dedičnosť, tehotenstvo, menopauza, stres alebo vek.

Problémy s nadbytočnými kilogramami v rizikových partiách 

Stehná, brucho a zadok sú partie tela, na ktoré sa najčastejšie lepia nadbytočné kilogramy. Ak chcete mať dobrú postavu, bude pre vás nevyhnutné pristúpiť k radikálnemu riešeniu, a to k úprave jedálnička. Budete musieť dať zbohom nezdravým vyprážaným jedlám a nahradíte ich zdravými nekalorickými jedlami. Nuž, budete musieť niečo obetovať, aby sa výsledok dostavil. Ten výsledok však bude stáť za to. Bude to pre vás ten najkrajší darček.

Problémy so striami 

Tento kožný problém trápi najmä mladých ľudí v puberte, tehotné ženy alebo ľudí, ktorým sa v poslednom období rapídne zmenila váha. Sú to čiary na pokožke, ktoré sa najčastejšie objavujú na zadku, bruchu, vnútorných stranách stehien a na prsiach. Ak nechcete vyzerať akoby vás poškriabal nejaký dravec, dbajte o pravidelné hydratovanie postihnutých miest. Používajte osvedčené krémy na strie. Pomôžu vám odstrániť tieto jazvy na vašej pokožke.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu