máj 26, 2015
10471 Views
Komentáre vypnuté na Betónové ploty

Betónové ploty

Written by

Mať pekný a kvalitný plot znamená omnoho viac, než obyčajné vymedzenie priestoru, oznamujúce, že: „Tento pozemok je len a len môj.“ Plot tiež predstavuje určitú ochranu domu, majetku, no v krajnom prípade i osôb, pred zlodejmi a neznámymi ľuďmi. No vybrať si plot, ktorý bude pre váš pozemok naozaj ideálny, môže byť skutočne náročné.

plot

Prečo si vybrať práve betónový plot?

Betónové ploty sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Môžu nám pripomínať aj detské časy, kedy sme sa snažili poskladať kocky, ktoré do seba zapadali ako puzzle. Ide teda o jednoduchú konštrukciu, ktorú je však lepšie prenechať odborníkom, ktorí vedia podľa projektovej dokumentácie a na základe  rôznych detailov postaviť betónový plot, ktorý dodá vášmu domu i pozemku úplne nový rozmer.

Oproti dreveným plotom sú tieto ploty pochopiteľne pevnejšie, stabilnejšie a lepšie odolávajú vonkajším vplyvom. Betónové ploty vydržia pri správnej starostlivosti aj 50 rokov, a to aj bez toho, aby ste ich museli opravovať alebo renovovať. To už naozaj stojí za zváženie, no nie? Pokiaľ si tieto ploty predstavujete ako nepekné šedé oplotenia domu, mali by ste svoju mienku čo najrýchlejšie prehodnotiť. Betónové ploty sa dnes vyrábajú v širokej ponuke rôznych povrchových úprav ako je napríklad štiepaný kameň. Povrch plotov vyzerá fantasticky a je prepracovaný do najmenších detailov. Pokiaľ chcete, betónový plot môžete pretrieť fasádnou farbou, ktorá mu dodá pestrejší vzhľad. Ďalšou výhodou je, že oplotenie je bezzákladové a zabetónujú sa len stĺpiky, čo v praxi znamená, že nie je potreba dodatočných nákladov na výkopové práce či kubíky betónu. Celý tento proces sa ukončí tým, že sa do drážok stĺpikov nasunú betónové dosky.

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala a rozmýšľate nad kúpou betónového plotu, firma BEVES s. r. o. vám pomôže pri jeho výbere. Ponúkame širokú škálu plotov a je len na vás, ktorý z nich si vyberiete. O dopravu či montáž plotu sa báť nemusíte. To všetko za vás zabezpečia naši odborní pracovníci, ktorí sú vám neustále k dispozícií. Okrem toho vám poskytneme i právne poradenstvo, odbornú montáž či cenovú ponuku na mieru.

 

Article Categories:
Ako na dom a zahradu