aug 25, 2018
1620 Views
Komentáre vypnuté na Ako vybrať kamerový systém do domu?

Ako vybrať kamerový systém do domu?

Written by

Rodinný dom je zázemie, v ktorom bývate a určite sa v ňom chcete cítiť aj bezpečne. Či už bývate v meste alebo na dedine, môže sa stať, že vám niekto vo vaše neprítomnosti dom vykradne alebo vám poškodí majetok, ktorý sa nachádza vonku. V takýchto prípadoch sa vždy hodí, keď máte nejaký dôkaz, pomocou ktorého môžete páchateľa veľmi jednoducho vystopovať.

Ukážka video kvality HD záznamu

V dnešnej dobe sa na dokazovanie viny používajú najčastejšie fotografie, v lepšom prípade aj video záznamy, ktoré jednoducho usvedčia vinníka zo zločinu. Práve kamerové systémy SECURIA PRO vám dnes ponúkajú to najlepšie, čo môžete nájsť na trhu a na čo by ste mali staviť v každom prípade.

Ako si vybrať kamerový systém?

Najjednoduchšie je nechať na profesionálovi výber a následnú inštaláciu kamier, no pri takomto rozhodnutí si musíte byť istí vyššími nákladmi. Práve to je dôvod, prečo by ste mali staviť na vlastný výber a takisto aj inštaláciu. Na trhu totižto v dnešnej dobe nájdete stovky kamier, ktoré sú vhodné pre rodinné domy bez toho, aby ste museli volať odborníka do vášho domu.

Kvalitný kamerový systém by mal mať:

  1. Nočné videnie – aby ste mali dom chránený aj počas noci
  2. Vhodné rozmery – určite si nevyberajte kameru, ktorá je príliš veľká. Stačí stredná veľkosť, ktorú si nevšimne človek okamžite
  3. Prevedenie kamery – môže byť exteriérové alebo interiérové. Vyberajte si podľa toho, kam plánujete kameru umiestniť
  4. Rozlíšenie – by malo byť vyššie, aby ste videli detaily na zázname
  5. Ďalšie vlastnosti – ako napríklad redukciu šumu, špeciálna technológia, pomocou ktorej budete na zázname vidieť všetko dobre aj za veľmi zlých svetelných podmienok a podobne

Mnohí ľudia stavia aj na atrapu, ktorá dokáže odohnať alebo zastrašiť votrelcov, no mnohokrát títo ľudia vedia zistiť rozdiely medzi týmito kamerami. Ak sa chcete cítiť bezpečne, stavte radšej na originál.

Article Categories:
Ako na dom a zahradu · Ako na to