nov 5, 2015
2392 Views
Komentáre vypnuté na Aj v Trenčíne dostanete kvalitný slovenský nábytok na mieru

Aj v Trenčíne dostanete kvalitný slovenský nábytok na mieru

Written by

Túžite po nábytku, aký nemá polovica vašich susedov? Chcete kvalitnú jedinečnosť, ktorá vydrží aj ďalším generáciám? Siahnite po nábytku na mieru. Nemusíte pri ňom robiť kompromisy, pretože si vyberáte presne to, čo chcete a potrebujete. Dostanete poctivé remeslo a materiály, pri ktorých máte istotu pôvodu a kvalitného spracovania. Postele, vstavané skrine, komody – to všetko môžete mať od základov originálne a výnimočné.

Manželská posteľ na mieru nielen do nezvyčajnej spálne

Pohodlie domova je absolútnou prioritou. Najdôležitejšie je pre nás hlavne v spálni. Miestnosť, kde sa najviac žiada mať všetko podľa predstáv a nerobiť ústupky. Veď táto miestnosť slúži najmä na oddych. Preto si ľudia veľmi často nechávajú vyrobiť spálňový nábytok na mieru. Nedeje sa to len vtedy, ak bývate v byte, kde sú malé rozmery miestnosti a vy musíte improvizovať. Na posteľ máme všetci špecifické nároky a často je štandardná veľkosť manželských postelí z fabrík nevyhovujúca minimálne pre jedného z partnerov. Či už z pohľadu šírky, dĺžky, výšky alebo ani jedna nevyzerá dosť dobre. Tak si svoju novú posteľ navrhnú sami. Veď v nej plánujú spať celý život, je to prirodzené riešenie. Nedeje sa to však len v prípade postelí.

Zariaďte si spálňu kompletne nábytkom na mieru

Spoločnosť Wood Service, ktorá má kamennú predajňu aj v Trenčíne, vyrába slovenský nábytok na mieru s dlhoročnou tradíciou. Podľa nich je optimálne mať nábytok na mieru kompletne v celej miestnosti. Dať si urobiť posteľ a potom zháňať podobné skrine, komody a ďalší nábytok je veľmi neefektívne. Väčšina zákazníkov sa napokon aj tak vráti k nim a žiada vyrobiť kompletný nábytok.

Vstavané skrine sú do spálne najideálnejšie riešenie. Musíte odložiť veľké množstvo šatstva, posteľnej bielizne a ďalších vecí, ktoré sa najviac hodí skladovať práve v spálni. Úložný priestor v nej by preto mal byť čo najštedrejší. Vstavaná skriňa tento problém vyrieši už natrvalo.

Keď chcete do tejto izby doniesť trochu elegancie a nádychu klasiky, určite nezabudnite na komodu. Tento čarovný kúsok nábytku dodá každej miestnosti špecifického ducha.

Article Categories:
Ako na domácnosť