jún 20, 2023
228 Views
Komentáre vypnuté na 5 obľúbených seriálov, na ktoré sa môžete tešiť už toto leto

5 obľúbených seriálov, na ktoré sa môžete tešiť už toto leto

Written by

Hoci si viaceré televízie dávajú letnú prestávku a svoje najväčšie tromfy pripravujú až na jeseň, aj v lete si môžete užiť z nových seriálov bohatú dávku vzrušenia. Fanúšikovia napätia, komédie a sci-fi majú dôvod na radosť, pretože sa môžu tešiť na nové dobrodružstvá svojich obľúbených hrdinov. Inšpirujte sa naším výberom a netrávte značnú časť večera vyberaním toho, čo budete pozerať.

Zaklínač (3. séria)

Prvých 5 častí série vyjde na Netflixe už 29. júna 2023. Premiéry finálnych 3 častí sa dočkáte o mesiac na to – 27. júla 2023. Dej tejto sezóny je inšpirovaný druhým dielom série kníh Zaklínač od Andrzeja Sapkowského. Geralt (Henry Cavill) je odhodlaný chrániť Ciri (Freye Allenová) pred zajatím. Nové epizódy budú vyvrcholením toho, na čo fanúšikovia celý čas čakali a dokonca sa môžu tešiť aj na veľké zmeny v seriálovom prostredí. Aby ste si mohli finále užiť v čo najlepšej kvalite, uistite sa, že máte rýchly a neobmedzený internet na doma.

Seriál má dokonca potvrdenú aj 4. sériu, no Henryho Cavilla v hlavnej úlohe vymení Liam Hemsworth.

Iba vraždy v budove (3. séria)

Obľúbené trio podcasterov a nadšencov záhad sa toto leto opäť vráti na vaše obrazovky. Po odhalení vraha Bunny Folgerovej (Jayne Houdyshellová) v 2. sérii sa hlavní hrdinovia Charles Haden-Savage (Steve Martin), Oliver Putnam (Martin Short) a Mabel Mora (Selena Gomezová) zase spoja, aby vyriešili záhadu na Broadwayi. Túto sezónu sa k nim navyše pridajú aj hviezdy ako trojnásobná držiteľka oscara Meryl Streepová a nestarnúci Paul Rudd.

Na neočakávané zvraty, napätie a veľa humoru sa môžete tešiť už 8. augusta 2023 na Disney plus.

Ahsoka (1. séria)

Ahsoka je limitovaná séria z vesmíru Star Wars, ktorá má premiéru na Disney Plus 23. Augusta 2023. Hlavnú hrdinku stvárni Rosario Dawsonová a jej úlohou bude pokračovať v prenasledovaní imperiálneho veľkoadmirála Thrawna (Lars Mikkelsen). Dôležitejší ako on je pre Ahsoku potenciálny Jedi Ezra Bridger (Taylor Gray), ktorý ušiel spolu s veľkoadmirálom.

Ďalšie postavy, ktoré sa v seriály objavia sú mandalorianska bojovníčka Sabine (Natasha Liu Bordizzová), revolučná vodkyňa Hera (Mary Elizabeth Winsteadová) a droid Chopper. Dokonca je malá nádej, že uvidíte aj Luka Skywalkera.

Sladké magnólie (3. séria)

Pripravte si svoj obľúbený drink a zapnite si už 20. júla 2023 na Netflixe novú seriu Sladkých magnólií. Právnička Helen (Heather Headleyová), šéfkuchárka Dana Sue (Brooke Elliottová) a rozvedená Maddie (Joanna Garciová) spolu vyrastali už od detstva v Serenity.

V 3. sérii uvidíte, ako sa Maddie snaží získať emocionálnu rovnováhu. Helen čelí vo vzťahoch ťažkým rozhodnutiam a Dana Sue hľadá spôsob, ako využiť nečakaný šek na pomoc komunite bez toho, aby ohrozila svoju rodinu. Pridajte sa k nim a zistite, či sa im podarí zachovať rovnováhu medzi romantickými vzťahmi, kariérou a rodinou.

Čo robíme v temnotách (5. séria)

Komediálny seriál od režisérov Taika Waititiho a Jemainea Clementa prichádza s ďalšou sériou 13. júla 2023 na HBO Max. Seriál točený v dokumentárnom štýle, sleduje každodenný život štyroch upírov, ktorý sú spolu už stovky rokov. Podrobnosti o novej sérií sú však stále nedostupné.

Jediné, čo vieme je, že koniec 4. série nechal fanúšikov v napätí. Finále totiž prinieslo drámu medzi Nandorom (Kayvan Novak) a Guillermom (Harvey Guillén). Isté je ale to, že v novej sérií sa môžete tešiť na veľa suchého humoru, napätia a bizarných situácií.

 

 

Zdroj: unsplash.com

Zdroj: pexels.com

 

Article Categories:
viem viac