mar 27, 2017
1419 Views
Komentáre vypnuté na Patríte medzi milovníkov kníh? Uložte si ich do štýlového regálu!

Patríte medzi milovníkov kníh? Uložte si ich do štýlového regálu!

Written by

Čítanie kníh patrí medzi obľúbenú voľnočasovú aktivitu mnohých z nás. Pokiaľ čítate naozaj radi a naozaj veľa, pravdepodobne ste si už nejedenkrát položili otázku: kam so všetkými knihami? V nasledujúcom článku vám preto poradíme ako a kam si knihy môžete uložiť tak, aby ste ich mali stále na dosah a aby ste ich zároveň mali efektívne uložené a využili váš priestor v dome či v byte čo najlepšie.

Ten, kto číta rád, nechce mať svoje knižné poklady skryté v skrini alebo inom odkladacom priestore. Na druhej strane však platí, že bez ohľadu na to, či patríte medzi milovníkov poézie, beletrie, alebo si radšej zalistujete vo encyklopédií sveta, knihy sa po čase zvyknú nazhromaždiť a pokiaľ je ich viac, dokážu nábytok alebo poličky výrazne zaťažiť.

Tento problém jednoducho a prakticky vyriešite pomocou regálov. Vravíte si, že regály sa do bytu nehodia? Presvedčíme vás o opaku.

Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že regály sú vhodné skôr do logistického alebo distribučného centra, v poslednej dobe nachádzajú čoraz väčšie uplatnenie aj v interiérovom dizajne a môžeme ich dokonca zaradiť aj medzi súčasné trendy v bývaní. V regáloch sa trendy posunuli od klasických policových regálov zhotovených z kovu k elegantným, kvalitne vyhotoveným regálom s dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou. Vďaka tomu získate nielen stabilný „držiak“ na vaše knihy ale aj nový, modernejší a štýlovejší vzhľad vašej obývacej izby, či spálne.

V súčasnosti je možné navrhnúť si regál presne podľa vašich predstáv, v rozmeroch akých potrebujete a vo farbe, ktorá bude ladiť s interiérom vášho domova. Vďaka ich vysokej nosnosti a stabilite si budete môcť na regál okrem kníh vyložiť aj vaše dovolenkové suveníry, fotorámiky, fotoalbumy, či iné milé drobnosti, ktoré robia váš dom domovom.

Medzi profesionálnych výrobcov regálov patrí aj firma Regalsistem.sk. O kvalite ich regálových riešení svedčí ich viac než dvadsaťročné pôsobenie na slovenskom trhu a množstvo úspešne zrealizovaných objednávok, od individuálnych zákaziek regálov na mieru až po vybavenie veľkých distribučných, logistických a obchodných centier regálovými zostavami a systémami.

Regál si môžete objednať prostredníctvom online návrhára alebo Regalsistem kontaktovať a priblížiť im vaše predstavy.

Article Categories:
Ako na to