mar 29, 2017
1606 Views
Komentáre vypnuté na Osviežovač vzduchu Ecostep

Osviežovač vzduchu Ecostep

Written by

Kto z nás by nechcel, aby bola jeho toaleta neustále čistá, útulná a predovšetkým voňavá? Ak vlastníte reštauráciu, hotel alebo wellness centrum, jedným z vašich najväčších cieľov je prvotriedna spokojnosť zákazníka, no nie? Veľa krát si to možno ani neuvedomujete, no práve detaily robia z vašej prevádzky to, čím je dnes. Ak sa k vám zákazník vždy rád vráti, je to pre vás pozitívne znamenie, no to neznamená, aby ste sa už viac nesnažili a ďalej nenapredovali. Práve naopak! Aj taká na prvý pohľad „drobnosť“ akou je toaleta, dokáže ovplyvniť zákazníkovo správanie a jeho budúcu návštevu.

Dajte si záležať, akému osviežovaču vzduchu dáte prednosť

Aby ste navodili pocit pohody a čistoty, čoraz viac siahame po rôznych osviežovačoch vzduchu, čo však nemusí byť úplne tá správna voľba! Zamysleli sa ste niekedy vôbec nad tým, aké nebezpečné môžu byť klasické osviežovače, ktoré nájdeme bežne v akejkoľvek drogérií? Obsahujú zdraviu škodlivé a jedovaté látky a použité chemikálie sú nevhodné najmä pre alergikov a astmatikov. Z hľadiska bezpečnosti sú jediným vhodným riešením ekologické osviežovače vzduchu, ktoré sú ohľaduplné nielen k nášmu zdraviu, ale i k životnému prostrediu. Neuvoľňujú škodlivé emisie, neutralizujú pachy a dodávajú sviežu vôňu počas celého dňa. Náplne, ktorých vôňu si zamilujete už od prvého momentu, obsahujú čisté a netoxické vonné oleje, ktoré sú pochopiteľne v súlade s európskymi predpismi. Medzi ďalšie prednosti patria:

  • kvalitný materiál osviežovaču (nerezová oceľ);
  • rovnomerné osviežovanie vzduchu;
  • tichá prevádzka;
  • odolnosť voči klimatickým podmienkam;
  • vhodné pre alergikov i astmatikov;
  • najlepší pomer cena a výkon;
  • jednoduchá prevádzka;
  • vysoká životnosť;
  • možnosť výberu z viacerých farieb a vôní.

Uvoľnenie vône kyslíkom? Jednoznačne áno!

Aj vy sa pýtate, ako je možné uvoľniť vôňu kyslíkom? Osviežovač vzduchu OxygenPowered je ekologickým osviežovačom, ktorý predstavuje špičku v porovnaní s konkurenciou, pričom prevádzkové náklady na jeho pohon sú skutočne minimálne! Ak chcete aj vy využiť výhody, ktoré vám tento osviežovač ponúka, spoločnosť Ecostep je výhradným distribútorom, servisom i výrobcom hygienického sanitárneho zariadenia a doplnkov. Ak hľadáte ekologický osviežovač vzduchu za primeranú cenu, neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou pomôžeme pri výbere. Pozitívne referencie, široká ponuka sortimentu, priateľský prístup, rýchle dodanie a profesionalita sú len niektoré z vlastností, ktorými naša spoločnosť disponuje. Dajte zbohom nepríjemným zápachom, nebezpečným chemickým osviežovačom a investujte do niečoho, čo vám vydrží pokojne aj do konca života, a to bez nebezpečných účinkov pre vaše zdravie a životné prostredie!

Article Categories:
Ako na to