feb 22, 2024
181 Views
Komentáre vypnuté na 5 dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť golfový vozík

5 dôvodov, prečo sa oplatí kúpiť golfový vozík

Written by

Golfový vozík je praktický a pohodlný spôsob, ako prepravovať golfové palice a iné príslušenstvo po ihrisku. Ak ste vášnivý golfista a túžite zlepšiť svoju hru či si užiť viac zábavy, možno by ste mali zvážiť kúpu golfového vozíka. Podľa finančných možností si vyberte z vozíkov manuálnych alebo elektrických. Vďaka vozíku získate nasledujúce výhody na ihrisku.

1. Ušetríte energiu a čas

Nosiť golfový bag na chrbte môže byť namáhavé a unavujúce, najmä ak hráte dlhé a náročné jamky. S golfovým vozíkom sa vám uľaví od zbytočnej záťaže a budete mať viac energie na sústredenie sa na údery. Navyše s golfovým vozíkom sa pohybujete rýchlejšie po ihrisku a nezdržujete ostatných hráčov.

2. Zlepšíte svoju techniku a výkon

Ak dlho nosíte plne naložený bag, môže to ovplyvniť vašu držanie tela, rovnováhu a pohyb. Únava má dopad na techniku a presnosť. S golfovým vozíkom udržíte optimálnu polohu tela a plynulosť pri každom údere. Okrem toho s golfovým vozíkom máte lepší prehľad a rýchlejšie nájdete golfové loptičky a inú výbavu uloženú v bagu.

3. Zvýšite komfort a bezpečnosť hry

Golfový vozík je vybavený rôznymi vreckami a priehradkami, kde si môžete uložiť všetko, čo potrebujete na ihrisku, ako napríklad golfové oblečenie, rukavice, ručník, jedlo a golfové palice. Všetko budete mať vždy po ruke. S golfovým vozíkom sa tiež vyhnete riziku, že by ste stratili alebo poškodili príslušenstvo. Nosenie ťažkého vybavenia po celý deň môže zvýšiť riziko zranení a pocit únavy. Vďaka golfovému vozíku budete neustále v optimálnej kondícii.

4. Znížite pocit stresu

S golfovým vozíkom budete mať viac času na koncentráciu na úder a pocítite menej stresu zo starostí o prenášanie vášho vybavenia. Môžete sa viac sústrediť na svoju hru a vychutnať si krásu golfového ihriska bez toho, aby vás niečo rušilo alebo spomaľovalo.

5. Urobíte dojem

Môžete si vybrať taký golfový vozík, ktorý sa vám páči a zodpovedá vašej osobnosti a vkusu. Na vozík je možné inštalovať rôzne doplnkové príslušenstvo, napríklad držiak na mobil, reproduktor, GPS. S golfovým vozíkom si vytvoríte svoj vlastný a jedinečný vzhľad na ihrisku. S vozíkom ukážete, že ste zanietený golfista, ktorý dbá na kvalitu a detaily. Získate rešpekt a obdiv od svojich spoluhráčov a súperov.

Tip na záver:

Novinkou medzi manuálny golfovými vozíkmi je vozík Big Max Ti Two. Tento vozík je veľmi ľahký a extrémne dobre ovládateľný. Jeho rukoväť je možné výškovo nastaviť a je ergonomicky tvarovaná. Na vozíku nájdete organizérové panely a rôzne držiaky. Gumové kolesá sú robustné, takže hravo prekonajú rôzny terén. Skladacia konštrukcia umožňuje jednoduché skladovanie.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

Article Categories:
viem viac