okt 1, 2015
3211 Views
Komentáre vypnuté na Zlaté šperky. Dar, ktorý ženu nikdy nesklame

Zlaté šperky. Dar, ktorý ženu nikdy nesklame

Written by

V živote ženy existuje mnoho príležitostí, kedy musí jej partner uvažovať o vhodnom darčeku. A vieme, že mnoho mužov má s výberom darčeka neraz problém. Ak pred rovnakým problémom stojíte a hľadáte vhodný dar pre svoju partnerku, poradíme Vám.

Tieto príležitosti určite nepremeškajte!

Azda neexistuje na svete jediná žena, ktorá by povedala „nie“ šperku. Zlaté šperky sú vhodné na akúkoľvek príležitosť a vždy potešia. Spomenieme si teda zopár príležitostí, kedy je ženu vhodné obdarovať zlatom a vyberieme s Vami ten najlepší šperk.

Zásnuby

Príležitosť obdarovať svoju partnerku zlatom máte už na začiatku Vášho spoločného života. A to v podobe snubného prsteňa. Ak kupujete zásnubné prstene cena je určujúcim faktorom Vášho konečného výberu. Zvoliť môžete biele zlato, žlté zlato, kombinované zlato, platinu, či lacnejšie striebro. Na výber máte tiež čo sa týka kameňa. Zirkóny sú lacnejšie, ako napríklad zásnubné prstene s diamantom. Na takéto snubné prstene si pripravte stovky eur.

Narodeniny

Neznamená to, že na každé narodeniny musíte žene darovať drahé zlaté šperky. Ak však oslavuje okrúhle narodeniny, určite o tom pouvažujte. Na túto príležitosť sú ako stvorené prstene. V tomto prípade nemusíte voliť drahé prstene s kameňom, ako pri zásnubách. Na výber máte zlaté prstene dámske rôznych prevedení, ktorých cena sa bežne pohybuje do sto eur.

Narodenie dieťaťa

Príchod vytúženého potomka na svet si určite zaslúži oslavu. No popri týchto oslavách a pánskych jazdách nezabudnite na to, že aj partnerka si zaslúži pozornosť. Pripravte jej prekvapenie a po príchode z pôrodnice ju obdarujte napríklad zlatým náramkom, ktorý jej túto krásnu udalosť bude pripomínať už navždy. Pripravte si rozpočet do 200 Eur. No máte výhodu, šetriť môžete celých deväť mesiacov!

Výročia svadby

Strieborná, zlatá alebo dokonca diamantová svadba? Alebo máte za sebou zatiaľ len desať šťastných rokov manželstva? Ideálna príležitosť na zlatý šperk. Vybrať môžete čokoľvek. Či už zlaté prstene, retiazky, náramky alebo náušnice. Hodí sa všetko. Skúste si pred touto príležitosťou urobiť malý prieskum a vezmite partnerku na obhliadku do zlatníctva. Nakúpiť potom môžete aj s pohodlia domova, v e-shope najzlato.sk. Nájdete tu všetko, po čom žena túži…

 

 

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu