jún 17, 2015
2446 Views
Komentáre vypnuté na Zimná údržba

Zimná údržba

Written by

Aj keď máme vonku horúce teploty, treba si však dopredu zabezpečiť potrebné veci na zimnú údržbu. Nechce sa vám? Tak to môžete ešte na chvíľu odložiť. Ale len na chvíľu.

Poďme si však zhrnúť, čo si budete musieť zaobstarať. Nič z toho vás neminie. Ak chcete jazdiť bezpečne po cestách v zime, čítajte ďalej.

Bezpečnosť je dôležitá

Či už ste čerstvý držiteľ vodičského preukazu alebo skúsený vodič, dbajte na bezpečnosť na cestách. Už len pri zapnutí televíznych správ budete počuť o nehodách na cestných komunikáciach. Vysoká rýchlosť, nepripútanie, predbiehanie na plnej čiare. Inštruktori autoškoly ale aj bezpečne jazdiaci vodiči len márne lamentujú nad správaním hazardérov na cestách. Ak sa vodiči nezamyslia sami nad sebou, tak budeme my všetci neustále ohrození na cestách. Tak vás prosíme zamyslite sa nad sebou a myslite aj na svoju bezpečnosť. Neohrozujte iných účastníkov cestnej premávky.

Dôležitým upozornením je aj výmena pneumatík za nové. V opotrebovaných pneumatikách sa môže ľahko stať, že dostanete šmyk a spôsobíte dopravnú nehodu. Nájdite si v predajni alebo na internete tie najlacnejšie pneumatiky. Skúste na pneueshop.sk. Dobré ceny, vysoká kvalita, vysoká záruka. Na čo čakáte?

ID-100201954

Bezpečnosť v zime 

V zime si dávajte pozor na neustále stúpajúcu snehovú pokrývku. Ale čo keď je všade? Veď sa jej nevyhnete! Na šmykľavú, málo posypanú cestu, si vyberte z ponuky zimných pneumatík. Vaše osobné auto bude kráľom s pneumatikami z internetového obchodu pneueshop.sk. Vyhrajte prvé miesto a vyberte si!

Nezabúdajte však na kvapalinu do vášho motora. Chcete, aby šlapal tak ako by mal, nie?

Nápoj pre vaše auto

Chcete dobrý výkon vášho motora? Už nechcete, aby išiel ako slimák? Neváhajte a objednávajte si kvalitou opradený olej do motora. Stačí len naliať a vaše auto sa rozbehne, že ledva naskočíte do auta. Nenechajte ho, aby sa vlieklo, kúpte si motorový olej. Vaše auto môže vysmädnúť! Veď ak nebude mať dostatočné množstvo tekutín, nikam vás nezavezie! To nesmiete dopustiť!

Photo by stockimages + franky242/freedigitalphotos.net

Article Categories:
Ako na to