mar 19, 2016
1500 Views
Komentáre vypnuté na Zariaďujete si bývanie? Siahnite po kvalitnom nábytku za prijateľné ceny!

Zariaďujete si bývanie? Siahnite po kvalitnom nábytku za prijateľné ceny!

Written by

Zariaďujete si byt či dom, no stále neviete, akému nábytku dať prednosť? Elegantný a zároveň štýlový interiér je väčšinou našim snom, veď kto by chcel mať nemoderný či nepraktický nábytok? Dôraz sa kladie predovšetkým na obývaciu miestnosť a kuchyňu, kde koniec koncov trávime i najviac času. Módne sú predovšetkým jednoduché sedacie súpravy, jednofarebný poťah, ale pokiaľ radi experimentujete, nebojte sa siahnuť po výraznejších kúskoch v podobe nezvyčajných tvarov č materiálov.

Zamerajte sa na výber sedacej súpravy i jedálenského setu

V dnešnej dobe si môžete vybrať sedaciu súpravu či pohovku, ktorá sa vám bude hodiť do interiéru, a to nielen farebne, ale i štýlovo. Pokiaľ ste zástancom nadčasových doplnkov, bude sa vám hodiť kožená sedačka s kovovou kostrou. Ak uprednostňujete ležérnejší štýl, vyskúšajte prírodné farby poťahu, ktoré môžete oživiť farebnými dekoráciami v podobe vankúšov. Možností dnes máme veľmi veľa, takže všetko závisí len od vašich preferencií. Látky je možné i kombinovať, zvoliť si môžete jednofarebnú sedačku či žiarivú, ktorá už pri prvom pohľade zaujme nejedného hosťa.

Kuchyňa je ďalším miestom, kde trávime denne množstvo času. Či už pri varení alebo jedení, u každého z nás to je inak. Dôležité je však siahnuť po kvalitnom jedálenskom sete, resp. zostave, ktorá by sa mala hodiť do vášho interiéru. Túžite po veľkom drevenom jedálenskom stole? Alebo dáte prednosť menšiemu stolu, ktorý vám nezaberie veľa miesta? Pri výbere je dôležité zohľadniť i farbu, materiál či tvar. Stoličky by sa mala hodiť nielen k samotnému stolu, ale aj ku kuchynskej linke.

Spoločnosť Nábytek Elegance s.r.o. ponúka široký sortiment nábytku ako sú sedacie súpravy, jedálenské sety, ale i komody, kuchynské linky, doplnky do kancelárie a mnoho ďalšieho! Dodanie zdarma, spokojnosť zákazníkov, bezkonkurenčné ceny a predovšetkým kvalita produktov presvedčia i vás, že ste sa rozhodli správne! Neváhajte a investujte do nábytku, ktorý vám poslúži ešte mnoho ďalších rokov.

http://www.nabytok-elegancia.sk/rohova-rozkladacia-sedacia-suprava-planeo-ii

Article Categories:
Ako na domácnosť