nov 21, 2015
2617 Views
Komentáre vypnuté na Vianočné darčeky, ktoré mužov jednoznačne potešia

Vianočné darčeky, ktoré mužov jednoznačne potešia

Written by

Vianoce sú síce ešte ďaleko, no určite je už správny čas, aby ste začali rozmýšľať o vhodnom darčeku pre vášho partnera. Vybrať ten správny darček pre muža nie je síce vždy najjednoduchšie, no existuje niekoľko vecí, ktorými ho určite milo prekvapíte.

Pre milovníkov počítačových hier, vodičov či športovcov …

Darček, ktorý poteší každého milovníka značky Apple je jednoznačne iPhone alebo iPad. Tieto mobilné telefóny však nemajú slot na pamäťovú kartu alebo USB konektor, takže skôr či neskôr sa môže váš miláčik sťažovať na nedostatok pamäte. Pokiaľ teda vlastní tento mobil alebo mu ho chcete podarovať, určite ho potešíte i bezdrôtovou čítačkou, ktorá funguje ako wi-fi hotspot.

Pokiaľ vyberáte darček pre vášho dospievajúceho syna a veľmi dobre viete, že miluje hranie hier na počítači, určite ho nadchnete klávesnicou. Nejde však o obyčajnú klávesnicu, ktorú kúpite kdekoľvek. Hracie klávesnice zoženiete predovšetkým v špecializovaných obchodoch a svojimi funkciami či tvarom sú určené pre ľudí, ktorí strávia hraním hier i niekoľko hodín denne.

Ak máte v rodine vodiča, ktorý strávi na cestách celé dni aj noci, dobrým tipom na darček môže byť špeciálna kamera, ktorá bude skvelým spoločníkom na cesty pre všetkých aktívnych vodičov. Prostredníctvom kamery je možné nahrávať nielen nebezpečné situácie, ale tiež si spraviť pekné záznamy z ďalekých a zaujímavých ciest.

Snowboarder in the mountains

Mnohí športovci milujú adrenalínové športy a športové aktivity, a tak sú športové okuliare s kamerou jasnou voľbou pre muža, ktorý často jazdí napríklad na motorke či snowboarde v extrémnych podmienkach. Každý okamih je možné vďaka tejto skvelej kamere zaznamenať a následne si ho prezrieť v pohodlí domova na počítači či priamo vo vašej televízií.

 

Snáď každý muž túži po dobrodružstve. Obľúbeným trendom sú nezabudnuteľné zážitky, keďže v dnešnej dobe je ponuka už ozaj široká. Tandemový zoskok, jazda vo ferrari či let vrtuľníkom sú skvelé darčeky, ktoré vašu polovičku určite milo prekvapia.

 

FOTO:  © PictureArt + PictureArt / Dollar Photo Club

 

 

 

Article Categories:
Ako na to