apr 20, 2017
1382 Views
Komentáre vypnuté na Vedeli ste, že založiť si firmu ide aj jednoduchšie, ako podstupovať byrokratickú tortúru?

Vedeli ste, že založiť si firmu ide aj jednoduchšie, ako podstupovať byrokratickú tortúru?

Written by

Podnikateľské prostredie na Slovensku sa v posledných rokoch síce zlepšilo, prvý krok k začiatku vlastného biznisu ostáva stále relatívne komplikovaný. Obzvlášť, ak ide o založenie s.r.o. Ak sa rozhodne podstúpiť túto byrokratickú tortúru na vlastnú päsť, vyčleňte si na to niekoľko dní a dostatok eur na platenie právnikov. Všetko však môže ísť oveľa jednoduchšie.

Keďže založenie podnikania neuľahčuje štát, zodpovednosť na seba zobrali jednotlivci, ktorí vytvorili jedinečný systém určený pre všetkých ľudí, ktorí chcú založiť svoju vlastnú firmu. Tým je portál Firmaren.sk. Jeho cieľom je urobiť zo zakladania s.r.o. úkon, ktorý je tak jednoduchý ako založenie vlastného mailového konta. Všetko potrebné preto vybavíte bez zbytočnej investície vášho času a takmer výlučne z pohodlia vášho domova.

5 krokov k vlastnej firme za 14 dní

Celý proces prebieha jednoducho v piatich krokoch. V prvom z nich je potrebné vyplniť všetky potrebné údaje, o majiteľoch, konateľovi a budúcej firme. Po ich vyplnení je potrebné za službu zaplatiť a potom sa začnú diať všetky potrebné úkony, no bez vašich starostí. Vám len budú doručené dokumenty na podpis. Potom samotná služba podá návrh na zápis novej firmy do obchodného registra a tiež na vytvorenie živnosti, teda získanie potrebných živnostenských oprávnení. Akonáhle úrady všetky dokumenty spracujú, na vašu adresu vám zašlú všetky materiály nevyhnutné na štart podnikania. Všetko trvá zvyčajne maximálne 14 dní.

Ďalšie administratívne úkony bezstarostne

Služba Firmaren.sk ponúka pomocnú ruku aj pri ďalších úkonoch súvisiacich s podnikaním, ktoré je potrebné vybavovať na úradoch. Napríklad administratívne zabezpečiť rôzne zmeny v s.r.o. vrátane zmeny sídla, konateľa, obchodného mena či základného imania, no tiež aj zrušenie živnosti a likvidáciu s.r.o.

Article Categories:
Ako vybaviť