sep 3, 2022
216 Views
Komentáre vypnuté na V posielaní balíkov je DHL expresná preprava špecialista

V posielaní balíkov je DHL expresná preprava špecialista

Written by

Čo je nové, toho sa podvedome bojíme. Posielať však zásielky naďalej klasickou poštou, keď je také moderné prenechať to na kuriérov? Raz vyskúšate, druhýkrát už inak neurobíte. Prečo sa pri posielaní balíkov spoľahnúť práve na DHL?

Kuriérska spoločnosť so smelými víziami

Pri nákupe potravín či oblečenia väčšinou hľadíme na to, za akých podmienok vznikajú. Mnohí z nás nepodporujú značky, ktoré si nectia svojich zamestnancov alebo na prácu využívajú aj malé deti. Dnes je moderné využívať obnoviteľné zdroje a správať sa zodpovedne jeden k druhému aj k životnému prostrediu. Tiež pozitívne vnímate firmy, ktoré sa usilujú o lepší svet? Dá sa na to pozerať z rôznych uhlov

Kuriérska spoločnosť DHL pred pár desiatkami rokov prišla s nápadom doručovať zásielky od dverí k dverám. Išlo o pohodlné a rýchle posielanie dokumentov a neskôr i väčších a ťažších zásielok. Dnes spoločnosť nemá problém s prepravou ťažkej techniky, dopravných prostriedkov, strojov či komponentov k výrobe, a to všetko so zanechaním iba minimálnej alebo žiadnej uhlíkovej stopy v ovzduší

Podieľa sa pri usporadúvaní rôznych spoločenských akcií, ako sú koncerty, športové podujatia či módne prehliadky. Vďaka spoločensky významným aktivitám – podpore chorých detí, vzdelávania mládeže v oblasti bezpečnosti na cestách, sa značka DHL zviditeľnila na celom svete.

Posielaním zásielok cez DHL máte o niekoľko starostí menej

Potrebujete poslať balík do zahraničia? S DHL to nebude žiaden problém a príjemca môže balík držať v ruke do 24 hodín. Pokojne ho sledujte či riaďte priebeh jeho doručenia. DHL tracking vám proces sledovania a doručovania zásielok uľahčí. A čo v prípade platby cla? 

Zložte svoje starosti na plecia odborníkom s bohatou znalosťou colných úradov kdekoľvek na svete. Dnes už neplatí, že príjemca dostane svoj balík do ruky, až keď zaň zaplatí clo. Vďaka colnej zábezpeke kuriérskej spoločnosti na príslušných colných úradoch sa zásielka dostane do rúk príjemcovi bez zbytočných zdržaní.

Prepravu balíka objednáte pohodlne online

Či posielate balík na Slovensko, alebo do zahraničia, stačí vám vyplniť expres online formulár na stránke prepravnej spoločnosti. Balík príkladne zabalíte, odvážite a odmeriate, vykonáte online platbu, vytlačíte si potrebné prepravné štítky a zadáte, v ktorý deň a v akom čase ho má prísť kuriér vyzdvihnúť. Nemáte doma krabicu či iný baliaci materiál? Využite služby DHL Service Pointu, na Slovensku je ich viac ako 400 kusov. 

Odovzdajte kuriérovi, čo potrebujete odoslať, on to starostlivo zabalí (bezplatne), označí štítkom a vy za službu podľa hmotnosti zásielky zaplatíte priamo na mieste platobnou kartou. Alebo svoj balík spolu s prepravnými štítkami uzavrite do DHL Locker skrinky, kde ho prepravca nájde O celom doručovacom procese budete, samozrejme, informovaní. Posielanie balíkov v dnešnej dobe je jednoduché, rýchle a bezpečné, kráčajte s dobou a vyskúšajte to tiež.

 

Zdroj: https://pixabay.com/

Zdroj: https://pixabay.com/

Article Categories:
Ako na to