sep 3, 2022
208 Views
Komentáre vypnuté na Reprezentatívna kancelária v Bratislave? Eurovea 1 splní vaše očakávania! 

Reprezentatívna kancelária v Bratislave? Eurovea 1 splní vaše očakávania! 

Written by

Hľadáte atraktívne a funkčné kancelárske priestory pre vašu firmu? V Bratislave sa nachádza niekoľko administratívnych budov s kanceláriami na vysokej úrovni. Jednou z nich je aj Eurovea 1, ktorú si pochvaľuje nejedna firma. V tomto článku sa dozviete, čo vám môže ponúknuť! 

Eurovea ponúka všetko v jednom

Administratívna budova Eurovea 1 je situovaná v bratislavskom Ružinove na Pribinovej 10 a je súčasťou komplexu Eurovea Central. Tento polyfunkčný komplex je jedným z najväčších kombinácií kancelárskych, obchodných a rezidenčných projektov v Bratislave.  

Množstvo firiem sa tu usídlilo práve vďaka výbornej lokalite, ktorá ponúka nadštandardnú občiansku vybavenosť a flexibilné presuny z miesta na miesto či už automobilom, električkou, trolejbusom, na bicykli alebo aj pešo. Lukratívnosť lokality je znásobená prepojením historického centra, nákupnej zóny, pekného okolia v podobe nábrežného parku a kancelárskych priestorov.

Kancelárie pre váš biznis

Ako už možno viete, tento administratívny komplex pozostáva z troch budov – Eurovea 1, Eurovea 2 a Eurovea 3. Celková výmera kancelárií vo všetkých budovách je až okolo 24 500 m2, my sa však v tomto článku budeme zaoberať prvou, ktorá podnikateľom ponúka 7200 m2 kancelárskych priestorov

Ak si vyberiete kanceláriu v Eurovei 1, pripravte sa na dychberúci výhľad na centrum mesta a rieku Dunaj. Budova vyniká svojou jedinečnou zaoblenou fasádou, ktorá každej spoločnosti pridá na atraktivite. Povedzme si na rovinu, moderná architektúra a pôsobivé výhľady na okolie očaria klientov viac ako kancelária na nenápadnom mieste v zastaralej budove. Moderná kancelária zapôsobí na všetkých a znásobí úroveň vašej prezentácie.

Budúci nájomcovia môžu od priestorov očakávať vysoký štandard a flexibilitu. Samozrejmosťou sú veľké otvárateľné okná so žalúziami, samostatné regulované kúrenie a chladenie pre čo najvyšší komfort, zdvojená podlaha, elektrická požiarna signalizácia a systém riadenia budovy BMS. 

Pracovné prostredie sa teda prispôsobí vašim potrebám. Nezáleží ani na veľkosti firmy a jej zameraní. V Eurovei 1 našli svoje útočisko firmy ako MetLife, mBank, Alanian Star, Linde, ING, H&M, Cisco a veľa ďalších zvučných mien. Eurovea 1

Vybavenosť na najvyššej úrovni

Či už si po práci radi zašportujete v prírode alebo vo fitness centre, vychutnáte výborný obed či kávu alebo strávite popoludnie nakupovaním, Eurovea 1 je tým pravým miestom, čo sa týka využitia voľného času. Nachádzajú sa tu banky, pošta, potraviny, viac ako 200 obchodov, kaviarne, konferenčná miestnosť, reštaurácie, parkovanie pre návštevy (330 miest) a veľa ďalšieho.

Ako získať kanceláriu v Eurovei?

Realitný tím volnekancelarie.sk sa postará o to, aby ste našli kanceláriu vašich snov. Obráťte sa na odborníkov, ktorí vedia, ako firmy rozmýšľajú, pracujú a aké výhody by im mohlo priniesť nové pracovné prostredie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vedia zabezpečiť tie najvýhodnejšie trhové podmienky, tak, aby ste pri hľadaní ušetrili svoj čas aj peniaze. 

Okrem Eurovei stojí za zmienku aj obľúbený Digital Park, Twin City, Lakeside Park a množstvo ďalších lukratívnych budov, v ktorých môžete mať svoju kanceláriu. 

 

 

Zdroj: volnekancelarie.sk

 

Article Tags:
Article Categories:
Ako na to