júl 12, 2021
496 Views
Komentáre vypnuté na Tieto doplnky stravy si nezabudnite pribaliť na dovolenku

Tieto doplnky stravy si nezabudnite pribaliť na dovolenku

Written by

Využiť dovolenku naplno k zážitkom a k odpočinku môžeme len vtedy, ak sa vyhneme problémovým situáciám, ktoré nám ju môžu pokaziť. Dobré je si tiež dopriať nejaký ten bonus naviac, ktorý nám ju ešte viac spríjemní. Napadlo by vás, že vám vo všetkých týchto veciach dokážu pomôcť doplnky stravy?

Nabite sa na cestu energiou

Aby dovolenka neskončila skôr, ako začne, musíme predovšetkým dôjsť na miesto bez nehody. Často sa na cestu vydávame unavení. V práci sa snažíme nadrobiť si všetko, čo by na nás malo naopak počkať. Máme stres z balenia aj z toho, že nechávame dom, chalupu, či domácich maznáčikov bez dozoru. Často sa vydávame na cestu v noci, aj keď vieme, že sa nám už o jedenástej večer bude chcieť spať. To nemusí skončiť dobre. Vybavte sa na cestu životobudičom Kofex. Ide o koncentrovaný kofeín z extraktu guarany (Paullinia cupana). Pomôže vám cestu zvládnuť bez únavy.

Dovolenku nám zaručene pokazí zápal močových ciest

Prekvapivo si ho práve v lete uženieme jednoduchšie než v zime. Stačí naplno pustená klimatizácia a viac odhalené oblečenie, mokré plavky, ktoré si včas nevyzlečieme, ale aj iné prešľapy, ktoré vedú k nachladnutiu či k zápalu močových ciest. Ideálne je začať už s predstihom užívať pomocníka na močové cesty – brusnice. Kde ich vziať? Opäť je najlepšou voľbou doplnok stravy. Pod názvom Brusnice ho vyrába česká spoločnosť Naturvita, na Slovensko ho distribuuje Happy Trade a kúpite ho v on-line lekárni Greenlike.sk.

Využite dovolenku k vylepšeniu postavy

Plánujete aktívnu dovolenku na bicykli, s turistikou, či s inými náročnejšími aktivitami? Ak si k tomu sľubujete, že zhodíte aj nejaké to kilo naviac, či sa naopak obalíte nejakými svalmi, pribaľte si na cestu aj pomocníka Karnitín + Chróm. Karnitín je považovaný za najsilnejšieho pomocníka pri spaľovaní tukov. Účinný je ale len pri fyzickej aktivite. Podporí rast svalov a tie sa potom postarajú o spaľovanie tukov. Chróm zasa pomáha udržať normálnu hladinu glukózy a vďaka tomu znižuje chuť na sladké.

Article Tags:
·
Article Categories:
Ako na zdravie a krásu