apr 18, 2018
2216 Views
Komentáre vypnuté na Takmer nové, no o 10-20 % lacnejšie? Predvádzacie vozidlá sú obrovským lákadlom

Takmer nové, no o 10-20 % lacnejšie? Predvádzacie vozidlá sú obrovským lákadlom

Written by

Kúpa jazdených vozidiel sa viacerým záujemcom spája aj s rizikami – ako nové nebolo kúpené na Slovensku, aký je jeho skutočný technický stav a naozaj ma najazdených toľko kilometrov, koľko uvádza predajca? Niekedy cena tieto obavy preváži. Pri predvádzacích vozidlách ich však vôbec nemusíte riešiť. Na čo slúžia a prečo si takmer nové auto kúpite aj o 20 % lacnejšie?

Iba na prezentačné účely

Predvádzacie vozidlá neslúžia na tradičné účely ako rodinná dovolenka v Chorvátsku, denné služobné cesty po celom Slovensku či vozenie svojho štvornohého miláčika na prechádzky. Tieto autá používajú autorizovaní predajcovia, aby ukázali to najlepšie zo svojej ponuky. Predvádzacie vozidlá skutočne slúžia na predvádzanie – na večierkoch, pred showroomom, na salónoch alebo pomocou nich reprezentujú zamestnanci značku. Aj preto sú vo výbornom technickom stave a často sa stane, že vnútri voňajú ešte novotou. Takmer vždy sa stretnete s autom, ktoré má nadštandardnú výbavu, obľúbené farebné prevedenie či patrí k najhorúcejším modelom na trhu – takto sa predajca dokáže ukázať v najlepšom svetle.

Prečo sa oplatí kúpiť predvádzacie vozidlo

Hlavným dôvodom je lákavá cena za auto vo výbornom stave. Predvádzacie vozidlá majú štandardne najazdených do 10-tisíc kilometrov, no predávajú sa o 10 až 20 % lacnejšie v porovnaní s novými modelmi. Môžete si byť istí, že pochádzajú od prvého majiteľa, neboli dovezené zo zahraničia a autorizovaní predajcovia dokonca za ich 100 % technický stav aj ručia. Takmer pravidlom je ich výborná výbava, lákavé farebné prevedenia či modely, ktoré patria k vlajkovým lodiam svojich značiek. Okrem toho sú k dispozícii okamžite a nemusíte čakať, kým vám ich automobilka dodá.

BMW 3 320d xDrive o 40 % lacnejšie

Predvádzacie vozidlá nájdete u autorizovaných predajcov. Jedným z nich je aj spoločnosť ARAVER. Jej ponuka je bohatá – nájdete tu modely obľúbených značiek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, či BMW. Jedným z najlákavejších automobilov je BMW 3 320d xDrive, ktorý tu nájdete za skvelých 38-tisíc eur. V porovnaní s novým modelom zaň až o 40 % menej. V ponuke však nechýba ani obľúbená ŠKODA Octavia, Volkswagen Golf či Kia Sportage. Chcete sa dozvedieť o tejto možnosti viac alebo si dohodnúť testovaciu jazdu vášho vysnívaného auta? Navštívite internetovú stránku www.araver.sk a využite výhody, ktoré vám ponúkajú predvádzacie vozidlá.

Article Categories:
Ako na to