máj 25, 2016
1485 Views
Komentáre vypnuté na Spôsob, ako sa zbaviť zažltnutých zubov

Spôsob, ako sa zbaviť zažltnutých zubov

Written by

Ani iné typy dámskych tričiek vám nezaručia lepší prvý dojem. Niekedy vedia zažltnuté zuby spôsobiť veľké problémy, ktoré odmietame riešiť práve kvôli obavám z návštevy zubára. Vyhnite sa zubárskemu zákroku a vybieľte si svoje zažltnuté zuby aj doma s pomocou kvalitných bieliacich pásikov. Ak neviete, aké bieliace pásiky sú na trhu pomerne obľúbené, predstavíme vám ich. Bude len na vás, či zvolíte bolestivý zákrok alebo si vyberiete možnosť bezbolestného zákroku.

Bieliace pásiky Cougar DeLuxe Pro – Whitening

Momentálne najpokrokovejší a najinovatívnejší produkt na domáce bielenie zubov – aj takto sú prezentované bieliace pásiky, ktoré by vás možno mohli zaujať. V jednom balení sa nachádza 28 kusov bieliacich pásikov, ktoré sú bezpečné, ľahko sa aplikujú a pomerne rýchlo po aplikácii budete môcť pozorovať výrazné blednutie. Je dôležité vedieť, že nespôsobujú poškodenie skloviny a ďasien. Ich príjemná mentolová chuť vám určite ulahodí počas aplikácie. Zvyčajne sa odporúča aplikácia 30 – 60 minút. Počas štrnástich dňoch aplikácie určite zbadáte požadovaný výsledok. Prečo to teda neskúsiť?

Bieliace pásiky Crest Supreme Professional

Tento typ bieliacich pásikov sa považuje za najsilnejší a za najefektívnejší. Výsledok čistenia týmito bielicimi pásikmi sa prirovnáva k laserovému bieleniu zubov. Z toho vyplýva, že bielenie zubov je veľmi kvalitné. Akonáhle sa chcete vyhnúť zubárskych nástrojom, skočte na internet a nájdite si tieto bieliace pásiky za parádnu cenu. Vedeli ste o tom, že túto značku bieliacich pásikov preferujú zubné ambulancie v USA? Získajte kvalitu, ktorú poznajú aj americký pacienti a zbavte sa raz a navždy zažltnutých zubov.

Ak hľadáte najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť zažltnutých zubov, voľte si bielenie zubov kvalitnými bieliacimi pásikmi.

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu