sep 29, 2023
314 Views
Komentáre vypnuté na Šport a hudba: Vieme, aké sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá

Šport a hudba: Vieme, aké sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá

Written by

Najnovšie technológie, inovatívny dizajn, široká škála nastavení. Nechajte sa vtiahnuť do sveta dokonalého zvuku kedykoľvek – aj počas behu alebo inej športovej aktivity. Toto sú 3 tipy na kvalitné bezdrôtové slúchadlá.

JBL Reflect Flow Pro

Vychutnajte si prémiový zvuk s technológiou JBL Signature. Tieto slúchadlá môžete vziať so sebou kamkoľvek, kde zažiť perfektný zvukový zážitok. Ako jedny z mála na trhu sú skutočne vodeodolné – odolnosť IP68 zvládne plávanie aj umývanie slúchadiel pod tečúcou vodou.

O bezpečnosť počas počúvania sa stará adaptívne ANC (aktívne potláčanie šumu) a funkcia Voice Aware s tromi stupňami citlivosti – budete počuť hlasy v okolí aj seba. Ovládanie pomocou dotykových plôch si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb.

Aby vám slúchadlá nevypadávali z ucha, nájdete priamo v balení 4 veľkosti aretačných návlekov. Samozrejmosťou je bezdrôtové nabíjanie. So zapnutou funkciou ANC udáva výrobca výdrž na 1 nabitie 8 hodín, pri vypnutej funkcii ANC až 10 hodín. Kombinovaná výdrž dosahuje dĺžku 40 hodín. Slúchadlá môžete naraz pripojiť na dve zariadenia. Oproti iným modelom sú o niečo väčšie.

Zaujali vás slúchadlá JBL? Čítajte viac v článku od TouchIt.

Apple AirPods Pro 2. generácie (2022)

Ak ste fanúšikom Apple, určite vás zaujmú slúchadlá AirPods Pro 2. Oproti svojim predchodcom sú vybavené lepším aktívnym potláčaním šumu. TrueDepth kamera na iPhone umožňuje vytvorenie profilu pre individuálne nastavenie priestorového zvuku. Potešia vás aj nové spôsoby ovládania či vlastný zosilňovač.

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie majú silikónové návleky dostupné aj vo veľkosti XS. Vodeodolnosť IPX4 zvládne bežný dážď aj vlhkosť, teda aj pot. Puzdro nabijete aj cez nabíjačku k Apple Watch alebo bezdrôtovú nabíjačku Qi.

Na 1 nabitie si užijete približne 6 hodín hudby, v kombinovanej výdrži až 30 hodín. Slúchadlá súčasne pripojíte k 2 zariadeniam.

Viac informácií o bezdrôtových slúchadlách Apple AirPods a novinky zo sveta Apple nájdete na TouchIT.

 

Šport a hudba: Vieme, aké sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá

Bose QuietComfort Earbuds II

Ako povýšiť počúvanie hudby na nezabudnuteľný zážitok? Technológia CustomTune zmapujte váš zvukovod, aby slúchadlá mohli prispôsobiť zvuk vašim potrebám.

Využiť môžete aj aktívne odhlučnenie. Maximálne izolovanie zvukov prostredia dosiahnete v režime Quiet. Ak potrebujete počuť, čo sa okolo vás deje, využite režim Awake.

Vďaka vodeodolnosti IPX4 zvládnu podobne ako AirPods vlhké prostredie aj dážď. Súčasťou balenia sú silikónové návleky a súprava stabilizačných pásikov. Slúchadlá tak môžete pomerne flexibilne prispôsobiť vašim ušiam, aby vám počas športu nevypadávali.

Nevýhodou je podpora len dvoch základných kodekov a v porovnaní s konkurenciou aj nižšia výdrž batérie pri prehrávaní – kombinovaná do 24 hodín, na 1 nabitie do 6 hodín.

Viac informácií o týchto bezdrôtových slúchadlách  aj tipy na ďalšie prémiové slúchadlá nájdete na www.touchit.sk.

 

https://www.freepik.com/free-photo/smiling-beautiful-woman-drinking-water-bottle-doing-sports-morning-park_10685181.htm#query=run%20music&position=29&from_view=search&track=ais

Article Categories:
viem viac