nov 21, 2017
1318 Views
Komentáre vypnuté na Skladové priestory na prenájom: Vyberte si dokonalé miesto pre svoj biznis

Skladové priestory na prenájom: Vyberte si dokonalé miesto pre svoj biznis

Written by

Nájsť vyhovujúci sklad na prenájom s výhodnou lokalitou, nie je v dnešnej dobe ľahkou záležitosťou. Práve lokalita hrá pri skladovaní a dennej logistike veľkú úlohu. Ak máte skladové priestory doslova „na skok“ do mesta, prípadne v strategickom uzle viacerých mestských častí či priamo pri exite z metropoly, môžete to považovať za výhru, ktorá sa vám oplatí v mnohých smeroch.

Napojenie na diaľnicu výhodou, aká sa len tak nevidí

Potrebujete dopraviť materiál z vášho skladu mimo mesto? Ak je ten váš vzdialený len niekoľko metrov od diaľnice, priamo pri letisku situovanom v najlukratívnejšom dopravnom uzle, je to výhoda na nezaplatenie. Spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s. ponúka na prenájom šesť typov skladovacích priestorov o veľkosti od 100 m2 až do 2500 m2. Vďaka rôznym priestorovým možnostiam a dispozíciám si môžete prenajať menšie a naopak aj väčšie sklady, ktoré budú dokonale vyhovovať vašim podnikateľským potrebám. V areáli letiska budete susediť s rôznymi logistickými firmami, spoločnosťami zaoberajúcimi sa zásielkovými službami i dopravnými expertmi, ktorí si skladovacie priestory prenajali kvôli ich nespočetným výhodám. Okrem tej najdôležitejšej – a to umiestnenia, vás poteší aj ich rozmanitosť, čistota, priestrannosť i dostupnosť svetla.

Dokonalý podnikateľský plán? Kancelárie a sklady na jednom mieste

Spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s. ponúka okrem prenájmu skladov v areáli letiska aj kancelárske priestory, nie je preto problém mať svoje podnikateľské zázemie na jednom mieste. Najmä z hľadiska chodu firmy je to mimoriadne praktické a výhodné nielen pre zamestnancov, ale aj pre obchodných partnerov.

Ponúkané skladovacie priestory sú ideálne na vytvorenie skladov materiálu a rôznych technologických zariadení, rovnako tak zriadenie logistického centra menších rozmerov. A bonus? Ak by ste ich potrebovali prispôsobiť vášmu podnikateľskému zámeru, spoločnosť BTS Cargo & Hangar Services, a.s. ponúka možnosť dotvoriť sklady k účelu, na ktorý ich budete potrebovať. Na podnikanie sú priestory v blízkosti bratislavského letiska jednoducho ako stvorené!

Vysokozdvižný vozík je esenciálny nástroj v skladoch a výrobných halách. Umožňuje efektívne presunúť ťažké náklady na rôzne výšky. Jeho ovládanie vyžaduje špeciálne školenie a opatrnosť.

 

 

 

Article Categories:
Ako vybaviť