júl 22, 2015
6281 Views
Komentáre vypnuté na Rekonštrukcia vašej kúpelne

Rekonštrukcia vašej kúpelne

Written by

Veď sa pozrite, vaša kúpelňa vyzerá ešte ako za „socíku“! Chcelo by to výraznú rekonštrukciu – veľký zásah! Peniaze, ktoré ste krvopotne šetrili počas roka by ste radi investovali do vašej starej kúpelne. To sa už nedá pozerať na fľakatú vaňu alebo zhrdzavené kohútiky! Žiadny čarovný prútik vám nepomôže, pomôže vám jedine udosk.sk a hobbypredajna.sk. Prečo práve títo dvaja? Pretože práve na týchto dvoch stránkach nájdete presne tie veci, ktoré potrebujete súrne vymeniť. Tie, ktoré už nepočkajú ďalšie roky. Čo to bude?

Vŕzgajúca vodovodná batéria

Neustále zapínanie a vypínanie vodovodnej batérie spôsobilo za tie roky to, že vaša vodovodná batéria sa postupne zanášala a začala vŕzgať. Každé zapnutie a vypnutie vodovodného kohútia počujete až do svojej spálne na poschodí, poprípade do ďalších miestností v dome. Už toho máte plné zuby lebo vás to vždy zobudí alebo vyruší počas iných činností! Zapnite si internet a kliknite na stránku hobbypredajna.sk kde nájdete úsporné vodovodné batérie vhodné práve do vašej kúpelne. Viete o tom, že tieto batérie sú úspornejšie ako boli kedysi staré kohútikové systémy? Kým ste si odpustili teplú vodu, tak ste museli minúť veľké množstvo vody, ktorej bolo naozaj škoda. S vodovodnými batériami od hobbypredajna.sk už nebudete mať takéto problémy.

Nové vodovodné batérie už slúžia, ale čo ten váš nábytok v kúpeľni? Polorozpadnuté skrine treba ihneď vymeniť za nové.

Nábytok do vašej kúpeľne

Na hobbypredajna.sk nájdete moderný kúpeľňový nábytok, ktorý vám prinesie do vašej kúpeľne nádych novosti. Či už potrebujete nové skrinky nad a pod umývadlo, poprípade nové poličky, všetko nájdete práve na hobbypredajna.sk. Ručia vám svojou kvalitou a veľkou trvácnosťou. Neobávajte sa toho, že sa vám nové skrinky pod náporom vašej kozmetiky zrútia.

Skôr by ste sa mali obávať toho, aby vám nezatieklo dovnútra cez staré okno.

Kde hľadať najlacnejšie okná?

Do vašej kúpelne by sa hodili kvalitné plastové okná. Kde však hľadať tie najlacnejšie plastové okná, ktoré vám vydržia niekoľko desaťročí? Predsa u firmy UDO SK! Nešpekulujte a navštívte ich stránku udosk.sk, kde si môžete vybrať práve také okno, ktoré vám bude pasovať do vašej kúpelne.

Neváhajte a opravujte svoju kúpeľňu. Hobbypredajna.sk a udosk.sk čakajú na vašu návštevu.

 

FOTO: rilueda / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na domácnosť