jún 5, 2015
2554 Views
Komentáre vypnuté na Potrebujete prepraviť tovar? Moderná logistika ponúka viac

Potrebujete prepraviť tovar? Moderná logistika ponúka viac

Written by

Obchodujete s tovarom vo veľkých množstvách, prípadne ho posielate ako kusové zásielky, lokálne po Slovensku, či v cudzine? Nerobte si zbytočné starosti, nechajte to na profesionálov. Môžete mať kvalitné služby, a pritom ešte aj niečo ušetriť vďaka dobre zabezpečenej logistike.

Váš tovar bude na mieste včas, flexibilne a za dobrú cenu. Moderné trendy v preprave hýbu aj touto oblasťou. Tu je pár tipov, ako sa v tomto zorientovať a vyťažiť zo služieb v medzinárodnej doprave maximum pre seba.

Preprava tovaru je „hračkou“. Pre profesionálov

Netrieštite sily na vybavovanie záležitostí, ktoré majú iní dávno pod „palcom“. Skúste to priamo a jednoduchšie.  Siahnite po ponukách s komplexnými a variabilnými logistickými riešeniami pre medzinárodnú prepravu, ktoré zahŕňajú zasielateľské, dopravné i logistické služby v jednom.

Ako hovorí Mária Csizmadiová, riaditeľka dopravno-zasielateľskej firmy SPEED LINE, aktuálnym trendom v medzinárodnej preprave je sledovanie vašej zásielky cez monitorovací systém GPS. „Vďaka tomu je špeditér v neustálom kontakte so šoférmi. Pomocou aktuálnych informácií ako zákazník môžete operatívne rozhodnúť o prípadných zmenách, či už o doplnení tovaru, alebo o zmene pôvodnej destinácie.“ Vašu kamiónovú prepravu jednoducho máte komplexne pod podrobnou kontrolou.

Komplexne zabezpečená logistika šetrí čas i peniaze

Ak potrebujete riešiť špecifické typy prepravy, moderná logistika si aj s tým vie dobre poradiť. Veľký dôraz sa v súčasnosti kladie na kvalitne vybavený počítačový systém, ktorý dokáže zladiť logistiku, skladovanie i distribúciu tovaru.

Požadujete napríklad celokamiónovú prepravu iba vášho tovaru v rámci Európskej únie, ale aj mimo nej? „V modernom logistickom centre vám vedia zabezpečiť aj vybavenie colných formalít a tovar prepravia rovno na miesto určenia. Ak naopak máte menšiu zásielku, ktorá nevyužije celý nákladný priestor vozidla, pre vyššiu efektivitu prepravy voľný priestor doložia ďalšími zásielkami iných firiem,“ radí Mária Csizmadiová.

Výhoda pre vás? Platíte iba za reálnu cenu prepravy z objemu vašej zásielky a ušetrené peniaze môžete využiť na rozvoj biznisu. Vďaka využívaniu inteligentných služieb v logistike, premysleným, na mieru šitým riešeniam a presne načasovanej prepravnej sieti vášho logistického partnera, získate v podnikaní rozhodujúci náskok pred konkurenciou.

Article Categories:
Ako na to