jún 9, 2015
5678 Views
Komentáre vypnuté na Čistiace práce v ordináciách podliehajú prísnemu kontrolnému systému

Čistiace práce v ordináciách podliehajú prísnemu kontrolnému systému

Written by

Čistiace a upratovacie práce, ktoré sú vykonávané v nemocniciach a ordináciách podliehajú zákonom a stanovenej prísnej kontrole. Je presne stanovené, aká doba môže maximálne ubehnúť medzi jednotlivými čistiacimi výkonmi, aké upratovacie prostriedky sa môžu a musia používať k tejto činnosti, aj presne určený postup akým systémom sa riadiť pri čistení ordinácií, laboratórií, operačných sál, oddychových miestností a spoločenských hál. S prihliadnutím na takéto prísne pravidlá je určite na mieste, aby sa celému procesu venovala profesionálna čistiaca, upratovacia a hĺbkovo tepovacia firma ako je Topservis. Takáto firma podlieha neustálej prísnej kontrole a práve takýto kontrolný systém môže zaistiť, že firma je na špičkovej úrovni s dôkladne vyškoleným a kvalifikovaným personálom. Systém je nastavený veľmi prísne a preto ho môže vykonávať iba pár špecializovaných spoločností.

Zákazník si môže byť istý kvalitou

Porušením niektorých zo striktne určených pravidiel by mohlo v ordináciách a zdravotníckych zariadeniach v reálnej situácií viesť až k fatálnym výsledkom. Pod neustálim tlakom na vlastné zdravie sú totižto nielen nemocný, ale aj ich ošetrujúci personál. Celý tento proces častého a veľmi dôkladného až generálneho čistenia je potrebné mať pod absolútnou kontrolou, čo nie vždy tomu tak bolo. Pacienti, ale aj bežný ľudia v domácnostiach sa proste len museli spoliehať, že všetko prebieha v najvyššej kvalite a nič nie je zanedbávané. Zákazník si tak vlastne nemohol byť ničím na 100% istý. V prípade nejakých problémov by vlastne bol na vine on a nemal by najmenšiu šancu preukázať, že problém bol v neodborne vykonávaných čistiacich a upratovacích prácach najatej firmy. Toto sú presne situácie, pre ktoré je fajn správa, že sa pre takéto situácie tvoria zákony a je potrebné ich dodržiavať. Bakteriálne a vírové infekcie sú totiž vážnym problémom v našom organizme. Ak sa totiž neriešia včas, ložiskujú sa a následne sa stávajú našimi spolupútnikmi po celý život. Ich prítomnosť v organizme je nežiaduca a pri každom aj sebe menšom narušení imunity vyvolávajú ochorenie. Ak sa Vám zdá, že ste neustále chorí a súčasná medicína Vám nedokáže pomôcť, problém bude v týchto ložiskách. Pozrite si stránky celostnej medicíny, ktorá má danú problematiku naštudovanú do hĺbky a dokáže človeka zbaviť chronických ochorení bez použitia chemických liekov.

Kontrola je neustáli proces

Dlhoročné skúsenosti v danej oblasti pre svojich klientov prináša firma na hĺbkovo čistiace a tepovacie služby v Bratislavskom kraji Topservis. Jej kontrolný systém je zárukou, že každý klient, ktorý si objedná či už generálne upratovanie alebo len nejakú čiastkovú službu, ako tepovanie sedacej súpravy, že má nad celým procesom absolútnu kontrolu. Celý systém je nastavený veľmi jednoducho tak, že klient dostáva prístupové údaje do administratívneho systému, kde sa dá všetko jednoducho sledovať. Tu je všetko zdokumentované, ako celý proces prebiehal a aký je výsledok. Vyškolený zamestnanci Topservis totižto po každej odvedenej práci do administrácie nahrávajú fotografie celého procesu. Klient preto môže promptne reagovať a fotografie sú dôkazom, ktorý sa dá použiť pri prípadnej nespokojnosti, ale aj pri prípadnom odporúčaní svojim známym.

Article Categories:
Ako na domácnosť