júl 19, 2015
2337 Views
Komentáre vypnuté na Poraďte priateľom pri začiatkoch v podnikaní

Poraďte priateľom pri začiatkoch v podnikaní

Written by

Vás by potreboval snáď každí nový podnikateľ – začiatočník! Ste šikovný, pôsobíte v podnikateľskom prostredí už nejaké tie roky a už viete, ktorým smerom sa uberať. Viete sa udržať nad hladinou bez toho, aby ste potrebovali záchranné koleso. S vami by bola radosť podnikať, avšak vy ste najradšej osamote. Rady však poskytnetea my si ich radi vypočujeme. Čo by ste nám všetkým nádejným podnikateľom poradili? Koho si prizvať na pomoc pri zakladaní spoločnosti? Jedine Company Consulting!

Pomoc pri zakladaní s.r.o.

Máte chuť založiť si svoju s.r.o.? Ste nažhavený do podnikania a nechcete na nič čakať? Kto by vám tak pomohol? Chcete ušetriť a chcete mať spoločnosť založenú čo najrýchlejšie? Odporúčame vám požiadať o pomoc spoločnosť Company Consulting! Len za 266€ vám dokáže založiť spoločnosť so všetkým! Smiešna suma, nemyslíte? Ak však nemáte momentálne v peňaženke 5000€, tak si skúste vybrať balík – založenie s.r.o. bez platenia základného imania. Je to na vás, ktorý spôsob založenia si vyberiete.

Neváhajte a využite služby od Company Consulting.

Výhody virtuálnej kancelárie

Spoločnosť ste prednedávnom založili. Stojíte na prahu a chystáte sa vykročiť do podnikania, avšak jediným aktuálnym problémom je pre vás vyriešiť priestory, odkiaľ budete viesť svoje podnikanie. Výhodný prenájom virtuálnej kancelárie vám zabezpečí vždy plnú peňaženku. Prečo? Lebo sa vyhnete plateniu vysokého nájmu! Riešenie, ktoré sa neodmieta!

Nákup lacných tonerov

Neodmieta sa ani výhodný nákup značkových tonerov Samsung. Takéto tonery môžete lokalizovať jedine na nakuptonerov.sk! Naplňte svoje tlačiarne lacnými ale zato kvalitnými trvácimi tonermi! Neoľutuje kúpu, to nám verte! Budete môcť tlačiť čo len chcete a dokedy chcete. Tá náplň sa vám azda nikdy neminie!

 

BlueSkyImages / Dollar Photo Club

 

Article Categories:
Ako vybaviť