júl 22, 2015
2513 Views
Komentáre vypnuté na Je dobré ochutnať pôžičku?

Je dobré ochutnať pôžičku?

Written by

Každý jeden z vás sa aspoň raz v živote zamýšľal nad tým, či je dobré si niekedy požičiavať peniaze. Vezmite si to z tej stránky – potrebujete si požičať peniaze, ktoré súrne potrebujete na kúpenie alebo splatenie niečoho. Momentálne však tie peniaze nemáte k dispozícii. Ako si môžete byť istý, že peniaze budete splácať pravidelne v daných intervaloch, keď teraz nemáte istotu, či budete mať o mesiac peniaze na ďalšiu splátku? Vždy ma fascinovalo to, že ľudia sa bezhlavo vrhali do úverov od bánk, keď nemali istotu stabilného príjmu. Bohužiaľ niektorí to robia a budú robiť stále. Nezabránime tomu, avšak pozrieme sa na niekoho, kto ovláda trh pôžičiek. Kto to asi môže byť?

Čaro pôžičiek od CreditOne

Je to nebanková spoločnosť nazývaná CreditOne. Poďme sa bližšie pozrieť na čaro pôžičiek od CreditOne. Verím, že sa nenájde aspoň jeden z vás, ktorý sa s touto pôžičkou nestretol. Či už v reklame alebo na internete. Žiadne bezhlavé vrhanie do pôžičiek, všetko je len o vás. Vy si stanovíte kedy splatíte pôžičku a vy si určíte koľko chcete požičať! Nemáte žiadne hranice, ktoré by vás obmedzovali. Koľko si požičiate, toľko vrátite. Možno sa väčšina z vás teraz usmieva, že v tom bude nejaký chyták. My sme si to tiež mysleli, lenže po podrobnejšom preskúmaní sme zistili, že obľúbená online pôžička od CreditOne je naozaj tou najvýhodnejšou pôžičkou. Najvýhodnejšou práve preto, lebo ju máte do pár minút vybavenú. Nenechajte liezť chrobáka vo vašej hlave, ochutnajte pôžičku od CreditOne. Verte nám, že to neobanujete.

Prečo vám chutí pôžička od CreditOne?

Naozaj nebudete banovať pri požičaní peňazí od CreditOne. Prvú pôžičku do 180€ vám ponúkajú úplne zadarmo. Požiadate o ňu a do chvíľky vám pribudnú peniaze na účte. Niekedy vám pomôže aj takáto nepatrná suma- napríklad ňou zaplatíte inkaso, na ktoré vám tento mesiac nevyšli peniaze. Taká malá náplasť, ktorá vám ale pomôže. Ľudia sa vrhajú aj po takých zdanlivo malých pôžičkách od CreditOne. Nehrozím im žiadne zadĺženie a nekonečné ťahanie so splácaním. Sami si poviete, kedy pôžičku splatíte. Naozaj je to také jednoduché, ako sa to zdá!

Prekvapila nás aj možnosť opakovanej pôžičky. Opakovaná pôžička? V čom je háčik?myslíte si, že vás CreditOne bude opakovane nútiť k pôžičkám? Neobávajte sa toho, opakovaná pôžička funguje na princípe toho, že je len na vás či si budete chcieť požičať alebo nie. Len pre informáciu ak si požičiate peniaze od spoločnosti aj druhýkrát a nechcete nič platiť, tak si požičajte finančný obnos v hodnote do 600 €. Pre niekoho pomaly dve mesačné výplaty. Vy ich máte u CreditOne úplne zadarmo! Niet sa čo čudovať, že vám táto pôžička chutí. Čím viac bádame po rôznych chytákoch na pôžičkách od CreditOne, tým viac zisťujeme, že tam žiadne nie sú.

Ďalej sme sa zamerali na možnosť požičiavania si peňazí prostredníctvom sms. Dávať osobné údaje by ste mali zriedkakedy. Práve preto mnohí ľudia nedôverujú týmto technickým vymoženostiam ako je požičanie si peňazí cez mobilný telefón. Prečo ale? Vari si myslíte, že sa sms prepošle niekomu inému, niekomu nezainteresovanému? Zbytočné obavy, ktoré zožierajú vašu myseľ. Po dôslednom preskúmaní sme prišli na to, že možnosť získať sms pôžičku by ste nemali prepásť. Špekulácie nad tým, či je to lepšie alebo horšie ako požičať si v banke sú neopodstatnené. Vaše údaje sa môžu zneužiť na inom mieste, nie u CreditOne! Vezmite si ponúkaný kúsok koláča od CreditOne. Budete sa oblizovať od ucha k uchu. Vaša spokojnosť je ich prioritou. Zjavne sa im veriť dá.

CreditOne nemá konkurenciu

Je pravda, že CreditOne.sk nemá konkurenciu a môžete im 100% dôverovať. Preventívne sme sa obzerali aj o iných „nebankovkách“, avšak nevyhovovala nám ani jedna. Ani jedna nemá také výhodné podmienky. Preto by bolo škoda špekulovať nad tým, že si vezmete úver z banky alebo od inej nebankovej spoločnosti. Najväčšiu istotu máte jedine u CreditOne!

 

FOTO: pio3 / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na to