júl 22, 2015
3798 Views
Komentáre vypnuté na Všetko sa ozýva. Čo robiť preto, aby ste dobre počuli?

Všetko sa ozýva. Čo robiť preto, aby ste dobre počuli?

Written by

Po rozsiahlych rekonštrukciách vo vašom dome ste akosi pozabudli na jednu vec, a to na to, že nie všetko môže byť tak, ako sa vám páči. Samozrejme je dôležité dbať na estetickú stránku, avšak dávajte si pozor na to, aby sa zvuk v miestnostiach neozýval. Ako to docieliť? Docieliť to môžete najmä tým, že budete dbať na správnu akustiku v miestnostiach. V súčasnosti sa moderné stavby stavajú tak, že majú hladké steny. Riadia sa tým, že čím väčšie miestnosti, tým menej nábytku. Je to tak ale správne? Nemyslíte si, že práve v takýchto miestnostiach sa musí zvuk riadne ozývať? Veď ho vlastne nemá čo pohlcovať! Práve preto by ste si mali prizvať na pomoc odborníkov z firmy POTICHU, ktorá vám prostredníctvom meracích metód zmerá hluk vo vašich miestnostiach a vytvorí vám kompletný obraz o akustike vo vašich miestnostiach. Všetko vyhodnotia a navrhnú vám riešenia priestorovej akustiky. Obráťte sa na nich. Ochotne vám pomôžu.

Po konzultáciach ste dospeli k tomu, žeby bola potrebná zvuková izolácia. Zvuk sa neozýva len v miestnosti, ale prúdi aj do ďalších miestností v dome. Ako zabrániť tomu, aby sa zvuk šíril?

Vďaka doskám Phonestar Tri zabránite šíreniu zvuku

Vďaka izolačným doskám Phonestar Tri zbadáte podstatné zníženie krokového hluku a určite si všimnete aj lepšiu vzduchovú nepriezvučnosť. Aké sú to tieto dosky Phonestar Tri? Sú to zvukovo izolačné dosky, ktoré majú tri vrstvy a skladajú sa z kartónu a piesku. Už si budete môcť v kľude vychutnať svoj obľúbený program v televízii na pohodlnom koženom gauči.

Pohodlný gauč z kože

Len nedávno ste si kúpili pohodlnú koženú sedaciu súpravu, na ktorú si bude môcť ľahnúť celá vaša rodinka. Nevadí, že máte 100 kg, udrží vás. Pohodlne sa usaďte a zapnite si svoj program. Kde ale nájdete takúto sedaciu súpravu? Predsa na najlepsinabytok.sk!

 

FOTO: maxximmm / Dollar Photo Club

Article Categories:
Ako na to