jún 20, 2017
1662 Views
Komentáre vypnuté na Pohovka v obývačke je kľúčovým faktorom k dokonalému interiéru!

Pohovka v obývačke je kľúčovým faktorom k dokonalému interiéru!

Written by

Nábytok má veľmi dôležitú úlohu, a to nielen v rámci obývacej miestnosti, ale prakticky v celej izbe. Základom je správne umiestnenie nábytku, aby bolo v miestnosti dostatok priestoru na priechod, v opačnom prípade by bol interiér zbytočne preplnený a nepraktický, čo pochopiteľne nechce nikto z nás.

Zamerajte sa na detaily!

Pýtate sa, ako si zariadiť dokonalú obývačku? Ak je priestor menší, ideálnym riešením je voľba menšej pohovky a nábytku, ktorý priestor aspoň opticky zväčší. Čo tak rozkladacia sedačka? Do stredu obývačky môžete umiestniť konferenčný stolík, okolo ktorého budete môcť pohodlne prechádzať od gauča k televízií a von z miestnosti. Mimoriadne trendy sú závesné kusy nábytku, ktoré sú taktiež určené skôr do menších obývačiek, ba dokonca vstavané skrine, kde je možné umiestniť radu vecí, ktoré vám v iných miestnostiach prekážajú.

Pohovka – najdôležitejší element obývacej miestnosti

Rohové sedacie súpravy sú určené zväčša do priestranných obývacích miestností, veď nie nadarmo patria medzi najobľúbenejšie typy sedačiek. Treba si uvedomiť, že pohovka patrí medzi najvýraznejší element, ktorý je vyrobený buď z dreva, prírodnej látky, kože, resp. kombinácie týchto materiálov. Postavte ju na miesto ku stene, odkiaľ máte výhľad na celú obývačku, predovšetkým na televíziu. Mala by byť v rovnakej línií s oknami a dverami, nikdy nie v strede miestnosti! Vedeli ste, že umiestnenie sedačky má vplyv na vzťahy s ostatnými? Buď sa s nimi budeme skvelo baviť, a to vtedy, keď sa budeme nielen my, ale aj naši hostia cítiť komfortne alebo v opačnom prípade bude nálada napätá, a to predovšetkým vtedy, keď sa budeme cítiť stiesnene.

Moderné pohovky z Möbelix.sk sú skvelou voľbou pre všetkých tých, ktorí si dajú záležať na prvotriednej kvalite, vysokej životnosti, nádhernom dizajne a prevedení, ktoré vás nadchne už od prvého momentu!

 

Article Categories:
Ako na domácnosť