apr 26, 2018
1250 Views
Komentáre vypnuté na Párty stany – ideálne stany na univerzálne použitie?

Párty stany – ideálne stany na univerzálne použitie?

Written by

Vybrať si prenosný, jednoduchý, ale zároveň plne použiteľný prístrešok na leto nemusí byť vždy práve najjednoduchšie. Našťastie, dnes máte na výber z mnohých riešení, z ktorých môžu byť veľmi dobrým nápadom práve párty stany. Prečo?

Medzi základné ľudské potreby patrí okrem iných aj potreba mať nejaký príbytok. Viete si predstaviť, že by ste žili len tak, niekde v lese alebo na ulici? Dokonca aj bezdomovci majú prístrešky v podobe nejakých starých stanov, železničnej stanice alebo podobne. Človek jednoducho nedokáže žiť bez prístrešku od nepamäti. Už najstaršie civilizácie žili v jaskyniach, prípadne si vytvárali nejaké prístrešky v lese. Čo majú však tieto informácie spoločné s párty stanmi? Na prvý pohľad sa môže zdať, že nič. Aj párty stany sú ale formou prístrešku, ktorý je mimoriadne multifunkčný. Ako ľudia sme si už dávno uvedomili, že mať nejaké bývanie v podobe domu alebo bytu je super, má to však jednu zásadnú nevýhodu – takéto typy bývania sú statické a keďže my, ľudia, sme dynamické tvory, občas by prišlo vhod, aby sa naše bývanie presúvalo s nami a poskytovalo nám ochranu kamkoľvek sa pohneme. Preto sú tu rôzne typy prístreškov, ktoré sú jednoducho zložiteľné a môžete ich premiestňovať z miesta na miesto. Napríklad spomínané párty stany.

Nie je stan ako stan

Párty stan je špecifický typ stanu, ktorý s bežným stanom, ktorý používate na kempovanie, nemá veľa spoločného. Bežné stany sú malé, majú nízke stropy, sú tak vhodné na prespanie niekde na túre alebo v kempe, tam však ich použitie končí. Párty stany na druhej strane, majú možností využitia oveľa viac. Existuje obrovské množstvo typov a rozmerov párty stanov, ktoré si vyberiete podľa toho, načo ho budete používať. Či už sú to záhradné párty a grilovačky, rybárčenie alebo ako predajný stánok k vášmu biznisu, v každom prípade vám bude váš páry stan spoľahlivo slúžiť. Samozrejme, za predpokladu, že si vyberiete spoľahlivý a overený párty stan od správneho výrobcu.

Párty stany Brimo – spokojnosť nadovšetko

Ako spoznáte kvalitné párty stany? Pozrime sa na ponuku párty stanov značky Brimo a to, aké riešenia a výhody prinášajú. Základom je široká ponuka párty stanov, či už z hľadiska typov, veľkostí alebo farebných kombinácií. Vyberie si tu jednoducho každý. Čo vás poteší ako prvé po tom, čo sa svoj stan budete snažiť rozložiť, je inovatívny systém zaistenia stanu, ktorý umožňuje párty stan postaviť rýchlo a bezpečne a zvládne to skutočne každý. Ako druhá vás poteší pevná konštrukcia párty stanu, ktorá je odolná nielen sama o sebe a stará sa o spoľahlivú oporu stanu, navyše je natretá práškovou farbou, ktorá sa stará o jej odolnosť voči hrdzi, mechanickému poškodeniu a v neposlednom rade aj UV žiareniu. Rovnako je voči UV žiareniu zo slnka odolná aj polyesterová plachta, ktorá je stopercentne vodotesná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Čo viac môžete od párty stanu chcieť? Vyberte si svoj kvalitný párty stan aj vy!

Article Categories:
Ako na dom a zahradu