sep 18, 2015
2171 Views
Komentáre vypnuté na Originálny darček pre vašich blízkych – Chladnička na víno

Originálny darček pre vašich blízkych – Chladnička na víno

Written by

Chcete potešiť niekoho z vašich blízkych originálnym darčekom? Možností je dnes na trhu skutočne veľmi veľa, takže vybrať pre niekoho vhodný darček by nemal byť žiadny problém. No pred tým, než vôbec nejaký darček vyberiete, by ste pochopiteľne mali porozmýšľať nad tým, čo má váš blízky rád. Milovníkov vína môžete potešiť dobrou fľašou vína, ale i chladiacou skriňou, ktorá je pre víno práve určená. Pýtate sa, prečo práve chladnička na víno?

vinoteka2Jednoduchá údržba, praktické skladovanie

Darovať vášmu blízkemu veľký sklad, v ktorom by mohol skladovať svoje obľúbené vína by bolo asi nereálne, no ak by sa vám predsa podarilo niečo také zrealizovať, určite by to bolo veľmi nákladné. Na túto možnosť preto radšej zabudnite a vyskúšajte lacnejšiu, praktickejšiu a úspornejšiu metódu na skladovanie vín. Chladnička na víno Liebherr poskytuje optimálnu teplotu, vďaka ktorej bude stále správne vychladené. Teplota chladničiek sa pohybuje okolo 10 °C, čo je pre víno tá najideálnejšia teplota. Domáce vinotéky majú väčšinou tmavé sklá, a to hlavne preto, aby fľaše neboli vystavené priamemu slnečnému žiareniu.

Niet nad kvalitné a vychladené víno …

Aby ste zachovali správnu kvalitu vína, dôležité je, aby boli v chladničke uložené ležato. Korok musí byť stále vlhký a tým sa zaručí i správna chuť vína. Chladničky sú vyrobené tak, aby nespôsobovali žiadne vibrácie, hluk alebo podobné nepríjemnosti. To by pochopiteľne mohlo poškodiť kvalitu vína, a to samozrejme nie je účelom chladiacej skrine.

Potešte svoju rodinu, blízkych či priateľov  týmto štýlovým a praktickým darčekom a uvidíte, že posedenie pri víne bude mať zrazu úplne iný rozmer! Uznajte sami, že niet nad kvalitne vychladené víno, skvelé jedlo a príjemnú atmosféru v pohodlí domova.

Navštívte eshop http://www.chladnickanavino.sk/, kde máte širokú ponuku kvalitných chladničiek na víno za bezkonkurenčné ceny. Pokiaľ by ste potrebovali s niečím poradiť, odborníci vám telefonicky s radosťou pomôžu a spoločne nájdete tú najlepšiu variantu.

 

Article Categories:
Ako na domácnosť