máj 28, 2020
1252 Views
Komentáre vypnuté na Operácia očných viečok – oplatí sa aj vám?

Operácia očných viečok – oplatí sa aj vám?

Written by

Operácia očných viečok patrí medzi najčastejšie plastické operácie hornej časti tela. Jej výsledkom je nový, mladistvý výraz vašej tváre, ale aj viaceré praktické benefity!

Narastajúci vek so sebou prináša viacero problémov. Niektoré z nich sú funkčné, iné zasa estetické. Medzi najbežnejšie sprievodné javy starnutia patrí aj ochabovanie očných viečok. Pokožka v okolí očí je neustále namáhaná, a preto začína častokrát aj pri nižšom veku postupne vypovedať službu. Začína chabnúť, najmä v dôsledku nedostatku kolagénu a hromadeniu predočnicového tuku. Pod spodnými viečkami sa často tvoria tukové vačky. Výsledkom ochabnutia viečok je narušenie estetiky tváre – človek zväčša vyzerá ako smutný psík, napriek tomu, že sa cíti dobre. Ochabnuté viečka môžu byť problémom aj z praktického hľadiska – môžu znižovať zorný uhol očí.

Na to, aby sa vašej tvári prinavrátil pôvodný mladícky a svieži vzhľad, pritom postačuje jednoduchá a rýchla plastická operácia očných viečok, ktorá sa odborne označuje ako blefaroplastika. Počas tejto operácie je chirurgicky odstránený prebytočný tuk a pokožka, vďaka ktorej viečka ovísajú.

Nový vzhľad už za hodinu!

Výhodou operácie očných viečok je jej rýchly a bezbolestný priebeh. Na kvalitnej klinike prebehne celá operácia už za jednu hodinu, pričom prevádzaná je v lokálnej anestézii. Rekonvalescencia po takomto zákroku zvyčajne trvá len dva týždne, pričom drobné ranky a modriny po zákroku viete ľahko zakryť make-upom, a teda bez problémov vykonávať všetky životné činnosti.

Ak sa rozhodnete pre operáciu očných viečok, odporúčame voliť overenú kliniku s dlhoročnými skúsenosťami, pri ktorej budete mať istotu, že operácia prebehne hladko, rýchlo a výsledok bude skutočne kvalitný. Naším tipom pre vás je klinika Frais. Tak neváhajte, objednajte sa na operáciu očných viečok aj vy a prinavráťte svojej tvári nádherný svieži mladícky vzhľad!

Article Categories:
Ako na zdravie a krásu