júl 28, 2022
278 Views
Komentáre vypnuté na Odmeňujte svojich zamestnancov počas celého roka

Odmeňujte svojich zamestnancov počas celého roka

Written by

Dni plynú a často je jeden na nerozoznanie od druhého. Žijeme stereotypne, tak prečo si to počas roka trocha nespríjemniť a nerozveseliť sa niečím milým? Zamestnávatelia, nezabúdajte na darčekové predmety pre svojich zamestnancov. Máme pre vás 5 tipov, ako ich môžete počas roka potešiť. 

Darčeky, ktoré dotvoria vianočnú atmosféru

Každý rok sú tu rýchlejšie. Tiež sa vám to zdá? Napriek tomu, že je okolo Vianoc priveľa zhonu a aj vo firme by ste radi všetko postíhali, aby ste do nového roka vykročili s čistým štítom a s menším balíkom povinností, nezabudnite si nájsť čas aj na svojich zamestnancov. Počas roka robia maximum pre to, aby ste s nimi boli spokojní, preto si zaslúžia pred najkrajšími sviatkami roka malú pozornosť. Bude to medovníček, darčekový košík so sladkosťami typickými pre Vianoce či fľaša alkoholu? Nemusíte figurovať ako veľká firma, aby ste svojim zamestnancom mohli spraviť na Vianoce veľkú radosť. Vieme, že každá drobnosť, ktorá sa daruje s dobrým úmyslom, u druhých zaboduje. Na vianočných darčekových predmetoch sa môže aj nemusí vyskytovať logo vašej firmy.

Veselé veľkonočné potešenie

S Veľkou nocou sa nám spája farebnosť, sladkosti či typické symboly ako baránky, vajíčka či kuriatka. Mnohí sa na sviatky tešia, pretože si oddýchnu po boku svojej rodiny, a ešte si aj pochutnajú na tradičných veľkonočných špecialitách. Neradi by ste svojich zamestnancov na sviatky pustili domov s prázdnymi rukami? Venujte im firemný reklamný darčekový balíček s veľkonočnou tematikou. Nemusí ísť len o reklamné sladkosti. Prekvapíte aj kvetináčmi s bylinkami či s kuchynskými pomôckami, ako sú zástery alebo lopáre. Zapojte fantáziu a uvidíte, že chuť dosahovať ešte lepšie pracovné výkony sa u vašich podriadených zvýši.

Letné prekvapenie s potlačou firemného loga

Celozávodná dovolenka? To je chvíľa, keď sa ako vedúci môžete postaviť pred svojich zamestnancov a popriať im krásne leto, či ho budú tráviť doma v záhrade, alebo niekde pri mori. Ako vaše prianie vylepšiť? Milým letným darčekom! Podarujte zamestnancom reklamné cestovné predmety s logom vašej firmy, nech majú pocit spolupatričnosti, slnečné okuliare, šiltovku, termofľašu, vejár alebo plážovú tašku, a odídu do sveta s logom firmy, pre ktorú s hrdosťou pracujú. 

Špeciálne medzinárodné dni s darčekom od vás

Deň žien, Deň matiek, Deň otcov, Deň priateľov, Deň detí… Je plno celosvetovo uznávaných sviatkov, počas ktorých sa môžete pred očami svojich zamestnancov blysnúť. Dámam pristane do ruky kvet, rovnako ako aj tabuľka čokolády s logom vašej firmy. Maškrtní sú však aj páni, tak zapojte fantáziu, čím všetkým im rozihráte iskričky v očiach. Môže ísť aj o predmety ako kľúčenky, perá, uteráky, hrnčeky, ale aj väčšie darčekové koše. 

Oslávte sviatok lásky malou pozornosťou pre zamestnancov

Ako by to bolo bez oslavy Valentína? Keď láska tečie aj z vodovodného kohútika, bolo by smutné, keby ste čosi malé nepodarovali aj svojim zamestnancom. Motívy srdiečok im naznačia, že ich máte radi a vážite si ich prácu. Nikdy nie je na škodu si počas roka nájsť príležitosť potešiť toho druhého. Aj keď ste niekedy prísni a nakladáte im toho veľa na plecia, musia vedieť, že v jadre ste dobrí a štedrí.

Article Tags:
Article Categories:
Ako na to