júl 29, 2022
434 Views
Komentáre vypnuté na Aké topánky vybrať na krst? 6 návrhov!

Aké topánky vybrať na krst? 6 návrhov!

Written by

Mnoho ľudí rozmýšľa, ako zostaviť elegantnú štylizáciu na krst. Oplatí sa to zistiť a spoznať najlepšiu obuv na túto príležitosť.

Klasické ihličkové podpätky

Medzi najlepšie topánky na krst možno spomenúť elegantné ihličkové podpätky, ktoré vyzerajú skvele počas rôznych osláv. Vysoké podpätky sú klasickým typom obuvi, ktorú možno nosiť k šatám aj k sukni. Topánky sú na predaj v rôznych variantoch, ktoré sa líšia napríklad výškou opätku. Preto je možné zvoliť nízke aj vysoké podpätky.

Lodičky na stĺpiku

Ďalším návrhom topánok, ktorý stojí za zváženie pri krste, sú lodičky na stĺpiku. Topánky na stĺpiku sú veľmi stabilné, vďaka čomu je pohyb v nich mimoriadne pohodlný. Na krst sa oplatí zvoliť elegantné lodičky, ktoré budú dokonale ladiť s ostatnými prvkami štylizácie. Odporúčané modely lodičiek v rôznych variantoch nájdete okrem iných aj na internetovej stránke, ktorú nájdete na adrese: https://wojas.sk/topanky-damske-lodicky.

Sandále na podpätku

Sandále budú tiež veľmi dobrou ponukou topánok na krst. Obuv tohto typu je dostupná ako na plochej podrážke, tak aj na vysokých podpätkoch v rôznych variantoch. Na krst sú ako stvorené klasické modely tejto obuvi, ktoré pôsobia mimoriadne elegantne. Odporúčajú sa sandále na stĺpiku a klinových podpätkoch. Určite budú vyzerať skvele k šatám alebo k ženskému obleku.

Pohodlné baleríny

Pri výbere tých najlepších topánok na krst sa oplatí zvážiť aj pohodlné baleríny. V súčasnosti tento model obuvi nájdete v predaji vo veľmi elegantných variantoch, ktoré sa budú hodiť na špeciálne príležitosti, ako je napríklad práve krst. Balerínky na plochom opätku sa odporúča zvoliť s doplnkovými ozdobami, ktoré zatraktívnia vzhľad obuvi. Balerínky vyzerajú skvele v rôznych strihoch, no zároveň sú mimoriadne pohodlné pri chôdzi.

Elegantné lordsy

Medzi odporúčanými modelmi topánok na krst môžete označiť aj dámske lordsy, ktoré sa výborne hodia ako prvok elegantnej štylizácii. Lordsy sú obuv s rovnou podrážkou, ktorá je čiastočne vybudovaná. Klasické modely týchto topánok je možné kombinovať s veľmi rôznorodými štylizáciami. Budú fungovať k svetlým šatám, ako aj k dámskym oblekom. Dajú sa nosiť aj k dámskym sakám a celé to bude určite vyzerať skvele.

Štýlové mokasíny

Pohodlné mokasíny sú tiež odporúčanou obuvou na špeciálne príležitosti, ako je krst. Ide o ľahké topánky s plochou podrážkou alebo nízkymi podpätkami, ktoré dokonale ladia s elegantnými štylizáciami. Dámske mokasíny môžu byť vyrobené z textilných materiálov aj syntetickej kože. Na krst sa odporúča obuv s doplnkovými ozdobami, ktoré dodajú topánkam jedinečný charakter.

Article Categories:
Ako na to